Back to Top
 
Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Traditional) English French German Greek Italian Polish Romanian Russian

+380 48 728 06 53

Міжнародна науково-практична конференція "Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування"

7–11 жовтня 2019 р. у м. Трускавець Львівської області відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція "Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування".

Організатори конференції: Державна служба геології та надр України, Державна комісія України по запасах корисних копалин.

В роботі конференції прийняли участь більше 250 фахівців, які займаються розвитком мінерально-сировинної бази та охороною навколишнього середовища України, представники компаній-інвесторів.

В доповідях прозвучали актуальні питання розвитку системи надрокористування в Україні, її імплементації до законодавства ЄС, розвитку мінерально-сировинного комплексу, який ще на початку 1990-років забезпечував значну частку валового національного продукту.

Внесено зміни в національну класифікацію запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр для її узгодження з останньою версією РКООН. Ці поправки роблять класифікацію України такою, що повністю відповідає міжнародним стандартам та співставляється на глобальному рівні. Це гарантує те, що Україна повністю затвердить модель зрілості проектів в сфері управління мінеральними ресурсами, а також проекти, здатні залучити інвестиції.

На конференції виступили співробітники інституту:

Нікіпелова О.М., заст. директора з наукової роботи, д-р. хім. наук, професор з доповіддю «Куяльницький лиман: реалії та перспективи рекреаційного використання»;

Захарченко Є.А., завідувач Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів з доповіддю "Характеристика та перспективи використання донних відкладів групи Шацьких озер";

Погребний А.Л., провідний гідрогеолог Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів з доповіддю "Термальні води Закарпаття. Специфіка якісного складу та особливості біологічної дії"

Презентація в Одеській національній науковій бібліотеці

В Одеській національній науковій бібліотеці проходить виставка, присвячена історії створення курорту Куяльник. У рамках виставки 31 липня 2019 року пройшла презентація монографії «Куяльницький лиман: реалії та перспективи рекреаційного використання».

Детальніше...

Засідання науково-технічної ради

18 липня 2019 року у Одеської обласної державної адміністрації відбулось засідання науково-технічної ради з питань охорони навколишнього природного середовища, моніторингу довкілля, реалізації регіональних програм області та сталого розвитку в регіоні (далі - науково-технічна рада).

Детальніше...

День медпрацівника в Одесі. Департамент охорони здоров’я відзначив 75-річчя

Цьогоріч департамент охорони здоров’я Одеської міської ради відзначає своє 75-річчя. З нагоди ювілею, 16 липня відбулося урочисте нагородження кращих у професії лікаря, яке приурочили до Дня медичного працівника.

Детальніше...

КУЯЛЬНИЦЬКИЙ ЛИМАН: реалії та перспективи рекреаційного використання (Монографія)

Як зазначено в Стратегії розвитку туризму та курортів на період до 2026 року - єдиний шлях розв’язання системних проблем у сфері туризму та курортів - це стратегічно орієнтована державна політика, основним завданням якої є визначення туризму одним з основних пріоритетів держави, впровадження економіко-правових механізмів успішного ведення туристичного бізнесу, інвестиційних механізмів розвитку туристичної інфраструктури, інформаційно-маркетингових заходів з формування туристичного іміджу України.

Однією із перспективних рекреаційних територій України щодо розвитку сфери туризму та курортів є акваторія Куяльницького лиману.

Ще з другої половини XIX сторіччя природні лікувальні ресурси лиману використовуються у медичній практиці. Але відсутність ефективного і комплексного (економічного, соціального, екологічного та інноваційного) використання наявного туристичного та курортно-рекреаційного потенціалу Куяльницького лиману гальмувало розвиток цієї території як брендингу сучасного туризму.

Детальніше...

засідання Наукової ради з туризму та курортів

6 червня 2019 року у м. Києві відбулось засідання Наукової ради з туризму та курортів

На засіданні члени Наукової ради з туризму та курортів обговорювали питання:
1. Проблеми та перспективи підготовки фахівців туристичної сфери. Перспективи затвердження професійних стандартів, визначення професійних прав випускників.

2. Можливості запровадження в туризмі дуальної освіти (пілотні проекти). Запровадження третього освітнього рівня "Доктор філософії".

3. Діяльність Технічних комітетів стандартизації 118 та 169. Прийняття нових національних стандартів в 2019 році. Впровадження стандартів в практичну площину суб’єктів туристичної діяльності через розвиток та популяризацію системи добровільної сертифікації на відповідність стандартам в сфері туризму.

Детальніше...

Державна атестація наукових установ

За результатами засідання 22 травня 2019 року Експертною комісією з проведення державної атестації наукових установ визначено атестаційні оцінки та віднесено до II класифікаційної групи Державну установу "Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров'я України"

Детальніше...

Сторінка 1 із 8