6 червня 2019 року у м. Києві відбулось засідання Наукової ради з туризму та курортів

На засіданні члени Наукової ради з туризму та курортів обговорювали питання:
1. Проблеми та перспективи підготовки фахівців туристичної сфери. Перспективи затвердження професійних стандартів, визначення професійних прав випускників.

2. Можливості запровадження в туризмі дуальної освіти (пілотні проекти). Запровадження третього освітнього рівня "Доктор філософії".

3. Діяльність Технічних комітетів стандартизації 118 та 169. Прийняття нових національних стандартів в 2019 році. Впровадження стандартів в практичну площину суб’єктів туристичної діяльності через розвиток та популяризацію системи добровільної сертифікації на відповідність стандартам в сфері туризму.

4. Презентація проекту Концепції розвитку гастрономічного туризму в Україні, розробленого Робочою групою Мережі знань Національної туристичної організації України в ході роботи над проектом ЄС "Дороги вина та смаку".

5. Проблеми промоції турпродукту та інновацій в туризмі.

6. Плани Мінекономрозвитку щодо організації та проведення: семінару щодо стандартизації в сфері туризму та курортів; круглого столу з питань статистики в туризмі.

Заступник директора з наукової роботи Нікіпелова Олена Михайлівна виступила з доповіддю про перспективи сумісної співпраці ТК 124 « Природні та преформовані лікувальні ресурси» з ТК 11В та ТК 169 щодо подальшому розвитку курортно-туристичних дестинацій.

Обговорення зазначених питань пройшло у дружньої атмосфері.