ДО УВАГИ!

Шановні відвідувачі!

На період карантину поліклініка працює з 8-00 до 12-00.

Обов'язковий попередній запис за телефоном реєстратури (0482) 30-17-36.

Людей з підвищеною температурою і з катаральними явищами не приймаємо.

Відвідування поліклініки можливе виключно в захисній масці.

Бережіть себе та медичних працівників.

Вибачаємося за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння.

 


Завідувач поліклінікою

КОСОВЄРОВ Євгеній Олегович, кандидат медичних наук, доцент

тел.: +380 482 30 17 35

+380 482 30-17-36 (реєстратура)

При ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» діє науково-консультативна поліклініка (НКП), яка надає консультативну, лікувально-діагностичну та реабілітаційну допомогу хворим різних нозологічних груп Одеського регіону, інших областей України та ближнього зарубіжжя.

На базі НКП здійснюється амбулаторний етап реабілітації хворих дітей та дорослих з різноманітною патологією, що потребують динамічного спостереження і періодично отримують амбулаторні реабілітаційно-профілактичні курси.

В НКП мають можливість отримати консультації лікарів, провести обстеження та отримати відповідне лікування пацієнти з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, серцево-судинної системи, гастроентерологічною, гінекологічною, ЛОР-патологією, захворюваннями нервової системи (в тому числі — діти з психомоторними порушеннями) опорно-рухової системи та обміну речовин.

В поліклініці можна отримати консультацію психолога пацієнтам з посттравматичним синдромом.

В поліклініці пацієнтів приймають

 лікарі:

терапевт

педіатр

дитячий невролог

ендокринолог

гінеколог

гастроентеролог

оторинолоринголог;

 фахівці:

  • логопед
  • клінічний психолог
  • здійснюються консультації професорським складом інституту та фахівцями-співробітниками Укр. НДІ МР та К.

Виконуються комплексні дослідження у т.ч.: лабораторні (загальноклінічні, біохімічні, імунологічні, цитологічні), клініко-інструментальні (ЕКГ, ЕЕГ, спірографія), клініко-функціональні навантажувальні та інші.

Пріоритетним напрямком роботи НКП є популяризація немедикаментозних методів лікування, сучасних фізіотерапевтичних методик, доцільного застосування природних лікувальних чинників в тому числі, адекватного санаторно-курортного лікування.

До комплексу реабілітаційно-профілактичного лікування широко залучаються фізіотерапевтичні процедури, масаж, лікування в камері штучного мікроклімату, бальнеолікування, зокрема — сухі вуглекисні ванни, а також питні лікувально-столові мінеральні води.

Науково-обгрунтовані реабілітаційно-профілактичні курси, що отримують за призначенням  наших лікарів  хворі з різноманітною патологією, можуть бути порівняні з санаторно-курортним лікуванням без відриву від сім’ї, бізнесу тощо в умовах курортного південного міста.

Пацієнт, що звернувся в ДУ "Укр. НДІ МР та К МОЗ України" для отримання консультації або реабілітаційно-профілактичного курсу може бути направленим своїм сімейним лікарем, будь-яким лікарем-фахівцем або звернутися сам.

В реєстратурі поліклініки здійснюється запис пацієнтів по телефону заздалегідь.
Телефон реєстратури (0482) 30-17-36

Адреса науково-консультативної поліклініки
65014, м. Одеса, пров. Лермонтовський, 6