Back to Top
 

+380 48 728 06 53

Статті

Мінеральна природна вода «Барчанка»

Щедрий дар Подільського краю - мінеральна природна вода «Барчанка», джерело якої залягає на глибині 85 метрів і розливається безпосередньо із свердловини, яка була пробурена у 1974 році в с. Матейків Барського району Вінницької області.

Хімічний склад (мг/ дм3):Барчанка
Аніони:
Гідрокарбонати 300-600
Сульфати < 20
Хлориди < 20
Катіони:
Кальція 50-100
Магнія 20-50
Натрія та калія < 40
Загальна мінералізація 0,4-0,8 г/дм3;

У результаті додаткових досліджень підземних вод у с. Матейків Барського р-ну Вінницкої обл. встановлено,що найкраще відповідає вимогам, що її пред’являють до природних столових вод, їх якості, умовам експлуатації, вода свердловини №639 розміщеної в с. Матейків. По своєму хімічному складові ця вода є гідро карбонатною магнієво-кальцієвою, слабо мінералізованою,без специфічних компонентів і ознак. Склад води постійний у часі місткість свердловини задовольняє потреби цеху розливу. Вміст токсичних компонентів і санітарно-хімічні показники забруднення знаходяться нижче допустимих концентрацій. А ртуть, селен, радій, миш’як не виявлені зовсім або ж їх концентрація знаходиться нижче чутливості методик їх виявлення. Вода містить різноманітну мікрофлору, що не є патогенною для організму людини. За своїми хімічним складом і мінералізацією вода свердловини №639 у с. Матейкові відповідає вимогам державного стандарту і може бути використана для промислового розливу у пляшки як природна столова вода під назвою «Барчанка».
Мінеральну природну воду «Барчанка» можна вживати як столовий освіжаючий напій для щоденного вживання.

Видобуває та розливає природну воду «Барчанка» ПП "Слава-2005".

http://barchanka.com.ua/

Мінеральна природна лікувально-столова вода «Драгівська»

Підземні води, що видобуваються свердловиною № 9-М с. Забродь Хустського району Закарпатської області, знаходяться на гірському схилі одного з мальовничих куточків Закарпаття, біля підніжжя вершини полонинських гір Менчул. Мінеральна вода «Драгівська», проходячи природну фільтрацію, протягом багатьох століть, збагачується різними мінералами, набуває унікального складу і відрізняється неповторним смаком.

За своїм хімічним складом підземні води характеризуються як борні хлоридно-гідрокарбонатні натрієві води. Містить природний йод (до 1 мг/дм3).

Хімічний склад (мг/ дм3): 

Специфічно біологічно активний компонент – ортоборна кислота (Н2 ВО3) 0- 80-300 мг/дм3Драгівська
Аніони:
Гідрокарбонати 1800-3000
Сульфати <40
Хлориди 800-1200
Катіони:
Кальція 100-150
Магнія <40
Натрія та калія 1000-2000
Мінералізація, г/дм3: 4,0-5,5

Мінеральна вода «Драгівська» може використовуватися для промислового фасування як мінеральна природна лікувально-столова та у санаторно-курортній практиці при внутрішньому застосуванні.

Медичними показаннями для внутрішнього застосування мінеральної води "Драгівська" є:
- хронічні гастрити типу В з підвищеною та нормальною кислотоутворюючою й секреторною функцією шлунка у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії; виразкова хвороба шлунка та ДПК у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;
- хронічні панкреатити у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;
- хронічні некалькульозні холецистити різної етіології у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;
- хронічні коліти та синдром подразненого кишечнику з наявністю проносів та закрепів у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;
- хронічні гепатити токсичної та вірусної етіології у стадії незначної активності;
- цукровий діабет II типу та приховані порушення вуглеводного обміну; стани, що супроводжуються пригніченням неспецифічних адаптаційних реакцій

Протипоказаннями до застосування мінеральної води "Драгівська" є:
гострі холецистити різної етіології, холангіти і гострі панкреатити, хронічні ентерити і коліти в стадії загострення важкої форми, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, гострі і хронічні вірусні гепатити в стадії активності, злоякісні захворювання органів травлення.
(за результатами медичного (бальнеологічного) висновку)Цілющі криниці

Мінеральної води «Драгівська» фасує ТОВ " Шаянські мінеральні води" під торгівельною маркою «Цілющі криниці».
Компанія «Шаянські мінеральні води» надає споживачеві лікувально-столові мінеральні води під торгівельною маркою «Цілющі криниці»: це мінеральні води «Шаянська», «Драгівська», «Цілюща Поляна»; а також природна питна вода під торгівельною маркою «Карпатка» - «Шаянська Джерельна» і мінеральна природна столова вода «Шаянка».

http://www.shmv.com.ua/uk/produktsija/dragivska.html

Мінеральна природна лікувально-столова вода «Плосківська»

Мінеральна природна лікувально-столова вода «Плосківська»

Серед мальовничих Карпатських гір у с. Плоске Свалявського району Закарпатської області з глибини землі вирують на поверхню унікальні мінеральні води. У народі говорять, що «Плосківська» мінеральна вода має велику цілющу силу.
За своїм хімічним складом підземні води характеризуються як борні хлоридно-гідрокарбонатні натрієві води.

Хімічний склад (мг/ дм3):
ортоборна кислата - 40 - 130 мг/дм3
Аніони:
Гідрокарбонати 2500 - 5000
Сульфати < 25
Хлориди 100 - 400
Катіони:
Кальція 50 - 200
Магнія <5 0
Натрія та калія 900 - 2000
Мінералізація, г/дм3: 3,5 - 7,5

Мінеральна вода «Плосківська» може використовуватися для промислового фасування як мінеральна природна лікувально-столова та у санаторно-курортній практиці при внутрішньому застосуванні.

За результатами Науково-дослідної роботи: «Дослідження динаміки клініко-функціональних показників у хворих з найбільш розповсюдженими захворюваннями внутрішніх органів під впливом внутрішнього застосування фасованої мінеральної води „Плосківська" (свердловини № 47-П і № 59-П)
Плосківського родовища Закарпатської області", медичними показаннями для внутрішнього застосування мінеральної води " Плосківська " є:
• функціональні захворювання шлунку та хронічні гастрити (типу В) з підвищеною або збереженою секреторною функцією шлунку в стадії ремісії або нестійкої ремісії;
• виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки в стадії ремісії та нестійкої ремісії;
• гастроезофагіальна рефлюксна хвороба, диспепсична та больова форми, легка та середнетяжка форми;
• хронічні безкам'яні холецистити в стадії ремісії; дискінезії жовчовивідних шляхів і жовчного міхура;
• постхолецистектомічні синдроми;
• неускладнена жовчнокам'яна хвороба з камінням менш 0,5 — 0,6 см та хронічні ангіохоліти поза загостренням;
• хронічні вірусні гепатити, токсичні та реактивні гепатити поза загостренням, або залишкові явища після перенесеного гепатиту;
• хронічні пієлонефрити та хронічні неспецифічні цистити поза загостренням, сечокам'яна хвороба;
• порушення обміну речовин (сольові діатези, цукровий діабет);
• хронічні інтоксикації та порушення процесів адаптації.

Протипоказання до застосування;Plosk 300
• виразка шлунку і дванадцятипалої кишки в стадії загострення;
• постгастрорезекційні синдроми в стадії загострення;
• постхолецистектомічні синдроми у важкій формі;
• гострі холецистити та холангіти;
• гострі та хронічні панкреатити в стадії загострення;
• гострі вірусні і хронічні активні вірусні гепатити;
• ускладнена жовчнокам'яна хвороба;
• хронічні коліти та ентерити в стадії загострення;
• хвороба Крона та неспецифічний виразковий коліт;
• захворювання сечовивідної системи у стадії загострення — хронічні пієлонефрити,
• цистити, сечокам'яна хвороба;
• хронічна ішемічна хвороба серця.

Видобуває та фасує мінеральну природну лікувально-столову воду «Плосківська» ТОВ "Плосківський завод мінеральних вод".

http://www.ploskivska.com.ua/

Мінеральна природна столова вода «Поліське джерело»

Мінеральна природна столова вода «Поліське джерело»

Родовище мінеральної природної столової води розташовано у екологічно-чистому районі Чернігова. Свердловину № 1 (323) м. Чернігів Чернігівської області пробурено на глибину 686 м. В районі площі водозабору можливих джерел поверхневого забруднення, як сміттєзвалища, накопичувачі промислових стоків, сховища отрутохімікатів, кладовища не виявлено.

Мінеральна природна столова вода «Поліське джерело»За своїм хімічним складом підземні води характеризуються як гідрокарбонатні магнієво-кальцієво-натрієві, кальцієво-натрієві.

Хімічний склад (мг/дм3):

Аніони: HCO3 – 250-450, SO4-<30, Cl+ - 50;

Катіони: Ca2+ - 5-100, Mg2+ - <100, (Na++K+) – 20-120

Мінералізація (г/дм3): 0,3–0,9.

Вміст нормованих компонентів та сполук у воді відповідає вимогам чинних нормативів. За радіаційними показниками підземні води відповідають гігієнічним нормативам згідно «Норм радіаційної безпеки України».

На підставі отриманих даних мінеральна вода свердловини №1 (323) м. Чернігів можна віднести до мінеральних природних столових вод з оздоровлюючим ефектом, так як вона викликає реакцію-відповідь з боку тільки окремих досліджених систем організму. Доказано спектр її біологічних ефектів, а саме – активація функціонального стану нирок та стимуляція жовчовивідної функції печінки.

ПАТ «Продовольча компанія «Ясен»Виробник мінеральної води «Поліське джерело» ПАТ «Продовольча компанія «Ясен» - відомий в Україні виробник продуктів харчування.

Компанія представляє продукцію під торгівельними марками «Ясен» (бакалійні вироби), «Kondissima» (кондитерські вироби), «Остреч» та «Поліське джерело» (мінеральні води та безалкогольні напої).

Сайт: http://yasen.com.ua/

Що таке мінеральна вода

Питні мінеральні води здавна використовувалися як ефективні засоби лікування та профілактики багатьох поширених захворювань. Мільйони людей застосовують мінеральні води для втамування спраги, позбавлення від хвороб і зміцнення здоров'я.

Перші спроби пояснити механізм лікувальної дії мінеральних вод зробив грецький лікар Архімед в І столітті н.е. Він припустив, що сила мінеральної води в її складі.

Детальніше...