Back to Top
 

+380 48 728 06 53

Статті

Мапа природних лікувальних ресурсів України

створена на основі даних Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів ДУ "Український НДІ реабілітації та курортології МОН України"

 

Всі матеріали сайту захищені авторськими правами, будучи інтелектуальною власністю Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів ДУ "Український НДІ реабілітації та курортології МОН України". Робити копії матеріалів, розміщених на веб-сайті, дозволено виключно для некомерційного використання за умови, що при такому використанні ви будете вказувати, що дані матеріали запозичені Вами з веб-сайту kurort.gov.ua. Будь яке інше використання матеріалів сайту забороняється.

Центр ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів

МОКІЄНКО Андрій ВікторовичКерівник Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів
МОКІЄНКО Андрій Вікторович, головний науковий співробітник, д. мед. н.
Тел.: +380 48 784 02 13


Об'єктами Кадастру є мінеральні і термальні води, лікувальні грязі та озокерит, ропа лиманів та озер, морська вода, природні об'єкти і комплекси із сприятливими для лікування кліматичними умовами, придатні для використання з метою лікування, медичної реабілітації та профілактики захворювань.
Кадастр є системою відомостей про кількість, якість та інші важливі характеристики всіх природних лікувальних ресурсів, що виявлені та підраховані на території України, а також про можливі обсяги, способи і режими їх використання.

Детальніше...