Back to Top
 

+380 48 728 06 53

Международный урбанистический форум

19 — 20 сентября 2017 г. пгт Сергеевка Одесской обл. состоится Международный урбанистический форум «Территории для развития. Берег и город»

Регистрационное удостоверение УкрИНТЭИ от 09.06.2017 г. № 251

Страны-участницы: Украина, Молдова, Англия, Греция, Болгария и др.

Детальніше...

Визит Михаила Титарчука

1 червня, Михайло Титарчук - заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, відвідав ДУ "Одеський науково-дослідний інститут курортології та медичної реабілітації МОЗ України".

Детальніше...

Науково-практична конференція на базі Військової академії (м. Одеса)

«Правова допомога військовослужбовцям, учасникам бойових дій, добровольцям та членам їх родин», - саме на цю тему у Військовій академії відбулася науково-практична конференція присвячена оптимізаціїнадання правової допомоги учасникам АТО. В заході прийняли участь військовослужбовці-учасники бойових дій, Військово-Морських Сил, оперативного командування «Південь», Одеського обласного військового комісаріату, офіцерів та курсантів військового вишу, адвокатів, суддів, юристів - представників громадських організацій та волонтерів.

Детальніше...

100 років Миргородскому курорту!

Щиро вітаємо миргородську громаду та працівників Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт» із ювілеєм – 100 річчям з дня відкриття Іваном Андрійовичем Зубковським першої водолікарні у місті Миргород!

Детальніше...

Міжнародний туристичний тижнь в Одесі

Одесі пройшов Міжнародний туристичний тиждень. Протягом декади, з 18 по 29 квітня 2017, у місті працювили українські та зарубіжні експерти в сфері туризму. Міжнародний туристичний тиждень в Одесі - це ефективний майданчик В2В, В2С, G2B. Програмою МТН було проведено багато цікавих, пізнавальних і корисних заходів.

Детальніше...