gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА!!!

З метою надання якісних освітніх послуг для представників сфери охорони здоров’я України ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» зареєстровано провайдером заходів безперервного професійного розвитку (БПР) у Центрі тестування при МОЗ України (https://www.testcentr.org.ua/uk/bpr) – реєстраційний номер провайдера: 1298.

Нагадуємо! Система БПР – це сучасний підхід до професійного вдосконалення працівників сфери охорони здоров’я, можливість вільно обирати цікаві для себе теми та заходи, зручний формат і час навчання, а також надавачів освітніх послуг.

Важливо! З 2023 року до системи БПР залучаються нові групи працівників сфери охорони здоров’я: фармацевти, медичні сестри і брати, реабілітологи та працівники з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я, зокрема представники органів публічної влади тощо.

Запрошуємо зацікавлених осіб до участі у навчальних програмах нашого інституту. За результатами навчання слухачі отримають актуальні знання, практичні навички та відповідні сертифікати з балами для проходження щорічної атестації.

Ми розпочинаємо цикл навчальних заходів БПР. Слідкуйте за анонсами на офіційному сайті ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (https://kurort.gov.ua/oficzijnyj-vebsajt/) та долучайтесь до нашої спільноти у фейсбук (https://www.facebook.com/kurortologiaodessa).

Новини

Увага! Проводимо Міжнародну науково-практичну конференцію

«15 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

14 листопада 2023 року проведено семінар в межах постійно діючого лекторію для працівників ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України»

З метою розгляду актуальних питань діяльності ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» 14 листопада 2023 року проведено ...
Читати далі…

Оголошення

Увага! Проводимо семінар (БПР) «Принципи внутрішнього використання мінеральних вод при захворюваннях органів травлення»

19 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: