gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА!!!

З метою надання якісних освітніх послуг для представників сфери охорони здоров’я України ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» зареєстровано провайдером заходів безперервного професійного розвитку (БПР) у Центрі тестування при МОЗ України (https://www.testcentr.org.ua/uk/bpr) – реєстраційний номер провайдера: 1298.

Нагадуємо! Система БПР – це сучасний підхід до професійного вдосконалення працівників сфери охорони здоров’я, можливість вільно обирати цікаві для себе теми та заходи, зручний формат і час навчання, а також надавачів освітніх послуг.

Важливо! З 2023 року до системи БПР залучаються нові групи працівників сфери охорони здоров’я: фармацевти, медичні сестри і брати, реабілітологи та працівники з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я, зокрема представники органів публічної влади тощо.

Запрошуємо зацікавлених осіб до участі у навчальних програмах нашого інституту. За результатами навчання слухачі отримають актуальні знання, практичні навички та відповідні сертифікати з балами для проходження щорічної атестації.

Ми розпочинаємо цикл навчальних заходів БПР. Слідкуйте за анонсами на офіційному сайті ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (https://kurort.gov.ua/oficzijnyj-vebsajt/) та долучайтесь до нашої спільноти у фейсбук (https://www.facebook.com/kurortologiaodessa).

Новини

26 березня 2023 року, відповідно до міжнародного договору про співпрацю, проведено семінар з практичними заняттями для слухачів Вищої школи підприємництва (м. Іновроцлав, Польща).

26 березня 2023 року, в рамках договору про співпрацю між ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» та ...
Читати далі…

Актуальні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – майстер-клас «Електрокардіографія. Особливості реєстрації ЕКГ в умовах воєнного стану» в режимі ...
Читати далі…
Будинок Інституту

ОГОЛОШЕННЯ!

23 березня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: