gov.ua
State sites of Ukraine
State Institution
«Ukrainian Research Institute of Medical Rehabilitation and Resort Therapy of the Ministry of Health of Ukraine»

Науково-практична конференція на базі Військової академії (м. Одеса)

«Правова допомога військовослужбовцям, учасникам бойових дій, добровольцям та членам їх родин», – саме на цю тему у Військовій академії відбулася науково-практична конференція присвячена оптимізаціїнадання правової допомоги учасникам АТО. В заході прийняли участь військовослужбовці-учасники бойових дій, Військово-Морських Сил, оперативного командування «Південь», Одеського обласного військового комісаріату, офіцерів та курсантів військового вишу, адвокатів, суддів, юристів – представників громадських організацій та волонтерів.

Конференцію проведено з метою обговорення проблемних питань надання правової допомоги учасникам АТО та поглиблення у цьому напрямку співпраці військових, державних структур, громадських об’єднань та правозахисних організацій.

Засідання відкрив заступник начальника академії з наукової роботи полковник Олег Кравчук. Офіцерпрезентував присутнім правові аспекти, спрямовані на розширення прав учасників АТО, удосконалення надання правової допомоги.

Тематичний кластер “Соціальна та психологічна адаптація, медична реабілітація учасників бойових дій та членів їх сімей” провела д.мед.н. Бабова І.К., головний науковий співробітник ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України»

Продовженням науково-практичної конфереції стало жваве обговорення проблемних питань у напрямі підвищення правової спроможності осіб, з числа учасників АТО, зокрема, щодо законодавчого регулювання прав, проведення інформаційної роботи з питань інформування про їх права та механізми їх реалізації.

News

Ads

Map of resorts and sanatoriums of Ukraine Map of natural healing resources of Ukraine

Sorry, this entry is only available in Ukrainian
Legend: