gov.ua
State sites of Ukraine
State Institution
«Ukrainian Research Institute of Medical Rehabilitation and Resort Therapy of the Ministry of Health of Ukraine»

Національне агентство з акредитації України засвідчило компетентність Українського державного центру стандартизації і контролю якості природних і преформованих засобів

ilac mra

З 16.03.2020 р. по 17.03.2020 р. відбулася чергова оцінка відповідності діяльності акредитованої випробувальної лабораторії Українського державного центру стандартизації і контролю якості природних і преформованих засобів Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України», в рамках виконання робіт з моніторингу, шляхом здійснення нагляду Національного агентства з акредитації України (далі – НААУ).

За результатами проведеної оцінки відповідності, встановлено відповідність стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій », а отже – вимогам міжнародних правил і процедур.

ilac mraNAAU

Відповідний факт було засвідчено експертами НААУ, діяльність, якого офіційно визнано національними органами з акредитації як в Європейському Союзі (Європейською кооперацією з акредитації – ЕА), так і на міжнародному рівні (Міжнародною кооперацією з акредитації лабораторій – ILAC та Міжнародним форумом з акредитації – IAF) (https://naau.org.ua/).

Основними функціями НААУ відповідно до Положення про НААУ від 04.02.2020 № 170 є: а) акредитація органів з оцінки відповідності, у тому числі прийняття рішень про акредитацію, відмову від акредитації, розширення та обмеження сфери акредитації, тимчасове зупинення і поновлення дії та скасування атестата про акредитацію; б) проведення моніторингу за відповідністю акредитованим ним органів з оцінки відповідності вимогам акредитації, шляхом здійснення нагляду, проведення повторних, позачергових та інших оцінок та ін.

Із урахуванням вищенаведеного, діяльність Українського державного центру стандартизації і контролю якості природних і преформованих засобів Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України» відповідає вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 в сфері: фізико-хімічні та мікробіологічні випробування мінеральних, питних, штучно-мінералізованих вод, лікувальних грязей (пелоїдів) та лікувальних препаратів на їх основі.

News

Ads

Map of resorts and sanatoriums of Ukraine Map of natural healing resources of Ukraine

Sorry, this entry is only available in Ukrainian
Legend: