gov.ua
State sites of Ukraine
State Institution
«Ukrainian Research Institute of Medical Rehabilitation and Resort Therapy of the Ministry of Health of Ukraine»

Мінеральна питна лікувально-столова вода «Аквавіта Плюс»

Аквавіта Плюс 0,5; 1,5

Мінеральні води України – неоціненний скарб, якому заздрять в усьому світі. А Подільській край, звідки походить мінеральна питна лікувально-столова вода «Аквавіта Плюс», здавна відомий своїми джерелами природних мінеральних вод.
Тяжилівське родовище мінеральних вод, розвідане Правобережною геологічною експедицією, загальна потужність якого сягає до 86 м3/добу і це не зважаючи ні на посуху, ні на морози, розташоване на глибині 85 м і має цілющі властивості.

Згідно низки досліджень «Аквавіта Плюс» – це цілюща мінеральна гідрокарбонатна натрієво-магнієво-кальцієва вода слабкої мінералізації (0,4 – 0,7 г/дм3) з високою концентрацією цілющого біологічно активного мікроелемента – метакремнієвої кислоти, концентрація якої у воді від 58,95 мг/дм3 до 69,65 мг/дм3:

  • Магній, калій – покращує роботу нервової та серцево – судинної систем;
  • Кальцій – зміцнює кістково – м’язову систему;
  • Кремній – очищує організм від шлаків і покращує обмін речовин, а також володіє сорбційними властивостями, виводить токсини, важкі метали, стимулює імунну систему, а колоїди кремнію поглинають і виводять з організму людини хвороботворні віруси, мікроби та їх отрути, оберігаючи нас від грипу, ангіни, виразок, гастритів, захворювань печінки, нирок, сечовивідних шляхів.

Аквавіта Плюс 0,5; 1,5Завдяки збалансованому рівню мінералізації (0,4-0,7 г/дм3), не перевантаженості складними сольовими компонентами, мінеральними сполуками та органічними складовими вода рекомендована для дитячого харчування, а також може використовуватись без будь-яких обмежень як для лікувальних, так і профілактичних цілей, щоденного безпечного вживання з гарантією того, що організм не завантажиться надлишком солей, не стане фільтром, на якому збиратимуться солі у вигляді каменів.

Мінеральну питну лікувально-столову воду «Аквавіта Плюс» лікарі рекомендують вживати при хронічних захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів, гепатитах, холециститах. Вона також корисна при хворобах обміну речовин: ожирінні, подагрі, при хронічному захворюванні нирок і сечовивідних шляхів.

На протязі всього терміну зберігання санітарно–бактеріологічний показник мінеральної питної лікувально–столової води «Аквавіта Плюс» залишається незмінним і в ній зберігається все те, що прийнято називати «пам’яттю води».

Перераховані вище всі унікальні властивості, дозволяють використовувати мінеральну питну лікувально–столову воду «Аквавіта Плюс» без обмежень для всієї сім’ї, а також використовувати її для приготування напоїв та їжі.

Сьогодні цілющу воду «Аквавіта Плюс» може придбати кожен громадянин завдяки Торговельно-промисловій фірмі «АВС-Цитрус», яка є власником не тільки технологічних ліній розливу, а й свердловини на території родовища. Близьке розташування виробничих потужностей по розливу мінеральної води зі свердловиною дає можливість зберегти первісні джерельні властивості цілющої води.

Завод по виробництву мінеральної питної лікувально-столової води «Аквавіта Плюс» збудований у 2002 році і обладнаний новітніми технологіями очистки та розливу, завдяки яким виробничий процес практично повністю виключає контакт продукту з навколишнім середовищем, що забезпечує повну стерилізацію готової продукції. На підприємстві є власна вимірювальна лабораторія, яка здійснює постійний контроль безпеки та якості на всіх етапах очищення, мінералізації та розливу води.

Мінеральна питна лікувально-столова вода «Аквавіта Плюс» розливається в найбільш популярні серед українських споживачів ємкості – 0,5; 1,5; 5,0; 18,9 літрові пляшки ПЕТ з неповторним дизайном.

News

Ads

Map of resorts and sanatoriums of Ukraine Map of natural healing resources of Ukraine

Sorry, this entry is only available in Ukrainian
Legend: