gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Інформаційні листи 2018 рік

1. Спосіб корекції дефіциту магнію в організмі: Інформ. лист № 58 -2015 / Гуща С.Г., Насібуллін Б.А., Бабова І.К., Бондар Ю.П., Кравчук В.І., Кравчук А.В., Калініченко М.В. — Київ, 2018.

Суть впровадження: спосіб корекції дефіциту магнію в організмі.

Пропонується для впровадження в науково-дослідних лабораторіях вищих медичних ( фармацевтичних) навчальних закладах, науково-дослідних установ.
Спосіб корекції дефіциту магнію в організмі (патент України № 113733) шляхом використання магнієвмісного бальнеологічного засобу «Магнієва олія» внутрішньо (у розведенні 5,0 g/l) та зовнішньо (у розведенні 15,0 g/l).

2. Спосіб моделювання дефіциту магнію в організмі: Інформ. лист № 59-2018 / Гуща С.Г., Насібуллін Б.А., Кравчук В.І., Кравчук А.В., Бабова І.К., Бондар Ю.П., Калініченко М.В. — Київ, 2018.

Суть впровадження: призначено для моделювання дефіциту магнію в організмі щурів.

Пропонується для впровадження в науково-дослідних лабораторіях вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладах, науково-дослідних установ.
Спосіб моделювання дефіциту магнію в організмі відтворюється шляхом утримання білих щурів на дієті, збідненої на магній, з вільним доступом тільки до дистильованої води, яка використовується у якості питної води. При цьому тварини піддаються впливу хронічного психоемоційного імобілізаційного стресу, посиленого ситуаційними чинниками (дістресу).

3. Поєднане застосування сухих вуглекислих ванн та бальнеологічного засобу «Магнієва олія» у санаторно-курортному лікуванні хворих на гонартроз: Інформ. лист № 32-2018 / Бондар Ю.П., Бабова І.К., Гуща С.Г., Футрук О.В., Кравчук В.І., Кравчук А.В., Польщакова Т.В. — Київ, 2018.

Суть впровадження: призначено для відновлювального лікування хворих з дегенеративно-дистрофічною патологією колінних суглобів з використанням сухих вуглекислих ванн та бальнеологічного засобу «Магнієва олія» на санаторно-курортному етапі лікуванні.

Пропонується для впровадження в профільних лікувально-профілактичних закладах охорони здоров’я (обласних, міських, районних).
Інноваційним є те, що до комплексного санаторно-курортного лікування, що включає кліматотерапію, лікувальну гімнастику, магнітотерапію, масаж, додають поєднане застосування сухих вуглекислих ванн та аплікації на уражені суглоби у вигляді розчину бальнеологічного засобу «Магнієва олія».

 

Новини

Одеський курортний регіон: історія, сучасність, майбутнє

Інтерв’ю Бабова Констянтина Дмитровича  для «Урядового кур’єра» (в межах культурно-інформаційного проєкту Державного архіву Одеської області «90 років з дня утворення ...
Читати далі…

Актуальні оголошення

АКТУАЛЬНО! Природні лікувальні ресурси: абетка користувача (інформаційно-аналітичний довідник)

Вийшов друком інформаційно-аналітичний довідник «Природні лікувальні ресурси: абетка користувача». У довіднику представлена актуальна інформація з нормативно-методичного регламенту проведення комплексних досліджень ...
Читати далі…

Амбулаторна реабілітаційна допомога пацієнтам на базі поліклініки Інституту

Поліклініка ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» надає консультативно-діагностичну та лікувальну (у тому числі реабілітаційну) допомогу ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: