gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Наукова медична бібліотека

Наукова медична бібліотека інституту заснована у 1930 році.

У первинний фонд бібліотеки увійшли раритетні видання, які раніше належали бібліотеці Одеського бальнеологічного товариства, заснованого у 1867 році.

 

Нині фонд бібліотеки містить 36 томів раритетних видань XIX століття. Це праці відомих раніше таких учених-бальнеологів, як Л. Бертенсон, Ю. Брусиловський, Ю. Глякс, Б. Абрагамсон та ін. Окрім того, бібліотека має кілька томів «Отчеты о деятельности Одесского Бальнеологического общества» та «Отчеты Одесских лиманно-лечебных заведений». Відомості з раритетних видань бібліотеки знаходяться у Національній науковій медичній бібліотеці України.

 

Фонд бібліотеки за станом на 01.01.2021 нараховує 30403 примірника книг (монографії, збірники, дисертації, автореферати дисертацій, методичні рекомендації) та періодичних видань, що відображають основну тематику інституту.

Наукова медична бібліотека інституту входить до переліку наукових бібліотек Європейської бібліотечної асоціації при Кембриджському університеті.

 

Бібліотека обслуговує співробітників інституту, а також зацікавлених науковців, лікарів, викладачів вузів, студентів, широке коло профільних фахівців.

В інституті створено унікальні патентний, книжковий та інформаційний фонди, які відображено в алфавітному, систематизованому електронному каталогах та тематичних картотеках і становлять понад 120 тис. бібліографічних описів.

 

Завідуюча бібліотекою Тхоржевська Надія Олександрівна

Графік роботи бібліотеки: з 10.00 до 15.00 (Вт, Чт, Пт)

тел.: +380 482 30 17 34

e-mail: mriklib@ukr.net

 

 

 

Новини

Підвищення кваліфікації співробітників інституту

19.07.2021 у приміщенні інституту розпочався короткотерміновий п’ятиденний семінар з підвищення кваліфікації співробітників за темою: «Організація роботи випробувальної лабораторії в сучасних ...
Читати далі…

Бабова Костянтина Дмитровича нагороджено грамотою

Директора Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України», доктора медичних наук, професора Бабова К.Д ...
Читати далі…

Актуальні оголошення

Науково-практична конференція за міжнародною участю «Санаторно-курортне лікування та реабілітація: сучасні тенденції розвитку»

30 вересня – 01 жовтня 2021 року в приміщенні ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (м ...
Читати далі…

ХХ підсумкова наукова сесія інституту «Природні лікувальні ресурси: бальнеологічна дія та курортний потенціал»

Опубліковано матеріали ХХ підсумкової наукової сесії інституту «Природні лікувальні ресурси: бальнеологічна дія та курортний потенціал», яка відбулася 21 травня 2021 ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: