gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Наукова медична бібліотека

Наукова медична бібліотека інституту заснована у 1930 році.

У первинний фонд бібліотеки увійшли раритетні видання, які раніше належали бібліотеці Одеського бальнеологічного товариства, заснованого у 1867 році.

 

Нині фонд бібліотеки містить 36 томів раритетних видань XIX століття. Це праці відомих раніше таких учених-бальнеологів, як Л. Бертенсон, Ю. Брусиловський, Ю. Глякс, Б. Абрагамсон та ін. Окрім того, бібліотека має кілька томів «Отчеты о деятельности Одесского Бальнеологического общества» та «Отчеты Одесских лиманно-лечебных заведений». Відомості з раритетних видань бібліотеки знаходяться у Національній науковій медичній бібліотеці України.

 

Фонд бібліотеки за станом на 01.01.2021 нараховує 30403 примірника книг (монографії, збірники, дисертації, автореферати дисертацій, методичні рекомендації) та періодичних видань, що відображають основну тематику інституту.

Наукова медична бібліотека інституту входить до переліку наукових бібліотек Європейської бібліотечної асоціації при Кембриджському університеті.

 

Бібліотека обслуговує співробітників інституту, а також зацікавлених науковців, лікарів, викладачів вузів, студентів, широке коло профільних фахівців.

В інституті створено унікальні патентний, книжковий та інформаційний фонди, які відображено в алфавітному, систематизованому електронному каталогах та тематичних картотеках і становлять понад 120 тис. бібліографічних описів.

 

Завідуюча бібліотекою Тхоржевська Надія Олександрівна

Графік роботи бібліотеки: з 10.00 до 15.00 (Вт, Чт, Пт)

тел.: +380 482 30 17 34

e-mail: mriklib@ukr.net

 

 

 

Новини

Одеський курортний регіон: історія, сучасність, майбутнє

Інтерв’ю Бабова Констянтина Дмитровича  для «Урядового кур’єра» (в межах культурно-інформаційного проєкту Державного архіву Одеської області «90 років з дня утворення ...
Читати далі…

Актуальні оголошення

АКТУАЛЬНО! Природні лікувальні ресурси: абетка користувача (інформаційно-аналітичний довідник)

Вийшов друком інформаційно-аналітичний довідник «Природні лікувальні ресурси: абетка користувача». У довіднику представлена актуальна інформація з нормативно-методичного регламенту проведення комплексних досліджень ...
Читати далі…

Амбулаторна реабілітаційна допомога пацієнтам на базі поліклініки Інституту

Поліклініка ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» надає консультативно-діагностичну та лікувальну (у тому числі реабілітаційну) допомогу ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: