gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org як освітнього контенту для фахівців медичної галузі.

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org як освітнього контенту для фахівців медичної галузі.

Для демонстрації постерних доповідей на віртуальному заході ВООЗ: «#LearningSavesLives: OpenWHO stories from across the globe» було відібрано постери 40 фіналістів з 420 заявок з усього світу. У своєму зверненні Виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Dr. Mike Ryan (WHO Executive Director of the Health Emergencies Programme) наголосив на актуальності доступного та науково обґрунтованого навчання для лікарів.

ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» було представлено доповіддю проф. Ірини Бабової та проф. Тетяни Безверхнюк на тему «Usage of the World Health Organization’s OpenWHO.org learning platform in Ukraine for specialists in Physical and Rehabilitation Medicine». В доповіді було презентовано два кейси використання навчальної платформи OpenWHO.org в освітньо-комунікативних заходах для лікарів ФРМ та спеціалістів реабілітаційної сфери, які були проведені ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України».

З доповідями учасників можна ознайомитися за посиланням: https://openwho.org/courses/global-voices?locale=en

Новини

Увага! Проводимо Міжнародну науково-практичну конференцію

«15 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

14 листопада 2023 року проведено семінар в межах постійно діючого лекторію для працівників ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України»

З метою розгляду актуальних питань діяльності ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» 14 листопада 2023 року проведено ...
Читати далі…

Оголошення

Увага! Проводимо семінар (БПР) «Принципи внутрішнього використання мінеральних вод при захворюваннях органів травлення»

19 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: