gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

13 липня 2023 року в MEDIA CENTER UKRAINE ODESA відбувся брифінг на тему «Презентація умовно безпечних локацій для відпочинку на Одещині та підсумки проведеного форуму відновлення Одещини «Трансформація. Оздоровлення. Реабілітація».

Спікерами брифінгу виступили Тетяна Безверхнюк –заступник директора ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» та Олександр Шека – В.о. директора Департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської обласної державної (військової) адміністрації – начальник управління туризму, рекреації та курортів.

Олександр Шека у своєму зверненні надав інформацію про можливості розвитку туризму в Одеській області та окреслив умовно безпечні локації для відпочинку і туризму в регіоні.

Тетяна Безверхнюк розповіла про ключове питання, яке було обговорено в рамках Форуму відновлення Одещини щодо використання санаторно-курортного та лікувально-оздоровчого потенціалу регіону для створення в Одеській області хабу, який буде забезпечувати потреби в наданні комплексної реабілітаційної допомоги військовослужбовцям та цивільному населенню Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей, а також організації системи оздоровлення та профілактики захворювань.

Спікери відповіли на численні запитання журналістів та анонсували наступні зустрічі з громадськістю і представниками медіа.

Новини

21 вересня проведено черговий всеукраїнський семінар БПР

21 вересня 2023 року Державною установою «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» проведено черговий навчальний захід безперервного професійного ...
Читати далі…

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org як освітнього контенту для фахівців медичної галузі.

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org ...
Читати далі…

Оголошення

21 вересня 2023 року  проводитиметься освітній захід БПР – всеукраїнський семінар за темою «Особливості реабілітації та відновлення фізичної активності у хворих після ендопротезування суглобів та травм опорно-рухового апарату».

21 вересня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний ...
Читати далі…

07 липня 2023 року у м. Одеса відбудеться Форум відновлення Одещини «Трансформація, оздоровлення, реабілітація»

Здоров’я та працездатність нації – головні складові процесів відновлення та відбудови України після війни, але створювати можливості та умови потрібно ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: