gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

13 липня 2023 року в MEDIA CENTER UKRAINE ODESA відбувся брифінг на тему «Презентація умовно безпечних локацій для відпочинку на Одещині та підсумки проведеного форуму відновлення Одещини «Трансформація. Оздоровлення. Реабілітація».

Спікерами брифінгу виступили Тетяна Безверхнюк –заступник директора ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» та Олександр Шека – В.о. директора Департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської обласної державної (військової) адміністрації – начальник управління туризму, рекреації та курортів.

Олександр Шека у своєму зверненні надав інформацію про можливості розвитку туризму в Одеській області та окреслив умовно безпечні локації для відпочинку і туризму в регіоні.

Тетяна Безверхнюк розповіла про ключове питання, яке було обговорено в рамках Форуму відновлення Одещини щодо використання санаторно-курортного та лікувально-оздоровчого потенціалу регіону для створення в Одеській області хабу, який буде забезпечувати потреби в наданні комплексної реабілітаційної допомоги військовослужбовцям та цивільному населенню Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей, а також організації системи оздоровлення та профілактики захворювань.

Спікери відповіли на численні запитання журналістів та анонсували наступні зустрічі з громадськістю і представниками медіа.

Новини

Увага! Проводимо Міжнародну науково-практичну конференцію

«15 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

14 листопада 2023 року проведено семінар в межах постійно діючого лекторію для працівників ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України»

З метою розгляду актуальних питань діяльності ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» 14 листопада 2023 року проведено ...
Читати далі…

Оголошення

Увага! Проводимо семінар (БПР) «Принципи внутрішнього використання мінеральних вод при захворюваннях органів травлення»

19 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: