gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Вітаємо Олену Михайлівну з Ювілеєм!

Шановна Олено Михайлівно!

Колектив інституту щиро вітає Вас з 70-річчям від дня народження!

70 років – вік зрілості та мудрості. 45 з них Ви віддали рідному інституту. Спочатку – лаборант з вищою освітою, потім – молодший – старший – провідний науковий співробітник – керівник Українського державного центру стандартизації і контролю якості природних і преформованих засобів та вже 3 роки займаєте посаду заступника директора з наукової роботи.

Ваша багатогранна діяльність заснована на високому професіоналізмі та порядності, чуйному ставленні до людей, однак шанобливе ставлення до колег по роботі не заважає Вам бути вимогливою та принциповою, домагатися логічного та успішного вирішення поставлених перед інститутом завдань.
І тому так закономірно, що, пройшовши багато сходинок кар’єрного зростання, сьогодні Ви – мудрий та відповідальний керівник, ініціативний, творчий цілеспрямований науковець, людина великої душевної щедрості, лідер, спроможний згуртувати колектив інституту заради досягнення мети.

Ви – автор понад 450 наукових праць, у т.ч. 23 патентів, 31 монографій та посібників, 25 методичних рекомендацій та інформаційних листів; постійний активний учасник вітчизняних та зарубіжних наукових форумів, конференцій та симпозіумів різних рівнів. Молоді науковці, які роблять перші кроки в науці знаходять Вашу щиру підтримку, багаторічний досвід та безцінні поради.

Ваші відмінні якості: вміння знаходити спільну мову з людьми, вирішувати численні проблеми, чуйно вловлювати життєві зміни, сприймати нове і втілювати це нове в життя – здобули Вам заслужену повагу колег.

Ви також чарівна та гарна любляча жінка, мати, бабуся. Виростили чудового сина, вже підростають 3 онучки.

Дорога Олена Михайлівна, ще раз вітаємо Вас з днем народження, бажаємо натхнення заради нових успіхів і звершень, довгих років плідної діяльності!
Нехай наступні роки будуть для Вас роками здійснення всіх добрих задумів, бажань та заповітних мрій, а всі Ваші починання супроводжує надія, віра, вдача, оптимізм та успіх!
Щиро бажаємо Вам гарного настрою, міцного здоров’я, достатку, родинного затишку, втіхи від онучок, добробуту та благополуччя!

 

З великою повагою,
за дорученням колективу
ДУ «Український НДІ медичної
реабілітації та курортології
МОЗ України»,
директор інституту
д.мед.наук, проф., ЗДНТ України

К.Д. Бабов

Вітання від партнерів:

 

Новини

Актуальні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – майстер-клас «Електрокардіографія. Особливості реєстрації ЕКГ в умовах воєнного стану» в режимі ...
Читати далі…
Будинок Інституту

ОГОЛОШЕННЯ!

23 березня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: