gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Вітаємо Олену Михайлівну з Ювілеєм!

Шановна Олено Михайлівно!

Колектив інституту щиро вітає Вас з 70-річчям від дня народження!

70 років – вік зрілості та мудрості. 45 з них Ви віддали рідному інституту. Спочатку – лаборант з вищою освітою, потім – молодший – старший – провідний науковий співробітник – керівник Українського державного центру стандартизації і контролю якості природних і преформованих засобів та вже 3 роки займаєте посаду заступника директора з наукової роботи.

Ваша багатогранна діяльність заснована на високому професіоналізмі та порядності, чуйному ставленні до людей, однак шанобливе ставлення до колег по роботі не заважає Вам бути вимогливою та принциповою, домагатися логічного та успішного вирішення поставлених перед інститутом завдань.
І тому так закономірно, що, пройшовши багато сходинок кар’єрного зростання, сьогодні Ви – мудрий та відповідальний керівник, ініціативний, творчий цілеспрямований науковець, людина великої душевної щедрості, лідер, спроможний згуртувати колектив інституту заради досягнення мети.

Ви – автор понад 450 наукових праць, у т.ч. 23 патентів, 31 монографій та посібників, 25 методичних рекомендацій та інформаційних листів; постійний активний учасник вітчизняних та зарубіжних наукових форумів, конференцій та симпозіумів різних рівнів. Молоді науковці, які роблять перші кроки в науці знаходять Вашу щиру підтримку, багаторічний досвід та безцінні поради.

Ваші відмінні якості: вміння знаходити спільну мову з людьми, вирішувати численні проблеми, чуйно вловлювати життєві зміни, сприймати нове і втілювати це нове в життя – здобули Вам заслужену повагу колег.

Ви також чарівна та гарна любляча жінка, мати, бабуся. Виростили чудового сина, вже підростають 3 онучки.

Дорога Олена Михайлівна, ще раз вітаємо Вас з днем народження, бажаємо натхнення заради нових успіхів і звершень, довгих років плідної діяльності!
Нехай наступні роки будуть для Вас роками здійснення всіх добрих задумів, бажань та заповітних мрій, а всі Ваші починання супроводжує надія, віра, вдача, оптимізм та успіх!
Щиро бажаємо Вам гарного настрою, міцного здоров’я, достатку, родинного затишку, втіхи від онучок, добробуту та благополуччя!

 

З великою повагою,
за дорученням колективу
ДУ «Український НДІ медичної
реабілітації та курортології
МОЗ України»,
директор інституту
д.мед.наук, проф., ЗДНТ України

К.Д. Бабов

Вітання від партнерів:

 

Новини

21 вересня проведено черговий всеукраїнський семінар БПР

21 вересня 2023 року Державною установою «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» проведено черговий навчальний захід безперервного професійного ...
Читати далі…

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org як освітнього контенту для фахівців медичної галузі.

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org ...
Читати далі…

Оголошення

05 жовтня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – всеукраїнський семінар за темою «Фізична реабілітація поранених з наслідками мінно-вибухових травм»

05 жовтня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний ...
Читати далі…

21 вересня 2023 року  проводитиметься освітній захід БПР – всеукраїнський семінар за темою «Особливості реабілітації та відновлення фізичної активності у хворих після ендопротезування суглобів та травм опорно-рухового апарату».

21 вересня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: