gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Засідання науково-технічної ради

29 березня у приміщенні Одеської обласної адміністрації відбулось засідання науково-технічної ради с питань з питань охорони навколишнього природного середовища, моніторингу довкілля, реалізації регіональних програм області та сталого розвитку в регіоні під керівництвом першого заступника голови ОДА  О.Д. Терещука.

На засіданні було заслухано звіти начальника Одеського обласного управління водних ресурсів – В.І. Потопа та керівників науково-дослідних установ: С.М. Степаненко – ректор Одеського державного екологічного університету, О.М. Нікіпелова – заступник з наукової роботи ДУ «Україниський науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» та відповідальні особи від  ДУ «Інститут морської біології НАН України» і НДУ «Україниський науковий центр екології моря», що здійснювали науково-дослідні роботи з моніторингу стану Куяльницького лиману під час наповнення його морською водою з Одеської затоки.

В цілому, виступаючи відмітили що морська вода поліпшила водний стан Куяльницького лиману, але ці заходи були реанімаційними і повністю не вирішують наслідки антропогенного впливу на лиман з боку людини. Процеси відновлення екосистеми та грязеутворення (основної цінності лиману) потребують постійного моніторингу. Крім того, потрібно шукати інші джерела наповнення лиману прісною водою, у тому числі за рахунок відновлення водотоку річки Великий Куяльник.

Слід відмітити, що відновлення Куяльницького лиману залежить не тільки від заходів, що здійснює Одеська адміністрація, обласна рада та науково-дослідні організації, а і від кожного громадянина, будь то мешканець населеного пункту продовж лиману, будь то відпочиваючи на його схилах.

Новини

Актуальні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – майстер-клас «Електрокардіографія. Особливості реєстрації ЕКГ в умовах воєнного стану» в режимі ...
Читати далі…
Будинок Інституту

ОГОЛОШЕННЯ!

23 березня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: