gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Засідання Наукової ради з туризму та курортів

6 червня 2019 року у м. Києві відбулось засідання Наукової ради з туризму та курортів

На засіданні члени Наукової ради з туризму та курортів обговорювали питання:
1. Проблеми та перспективи підготовки фахівців туристичної сфери. Перспективи затвердження професійних стандартів, визначення професійних прав випускників.

2. Можливості запровадження в туризмі дуальної освіти (пілотні проекти). Запровадження третього освітнього рівня “Доктор філософії”.

3. Діяльність Технічних комітетів стандартизації 118 та 169. Прийняття нових національних стандартів в 2019 році. Впровадження стандартів в практичну площину суб’єктів туристичної діяльності через розвиток та популяризацію системи добровільної сертифікації на відповідність стандартам в сфері туризму.

4. Презентація проекту Концепції розвитку гастрономічного туризму в Україні, розробленого Робочою групою Мережі знань Національної туристичної організації України в ході роботи над проектом ЄС “Дороги вина та смаку”.

5. Проблеми промоції турпродукту та інновацій в туризмі.

6. Плани Мінекономрозвитку щодо організації та проведення: семінару щодо стандартизації в сфері туризму та курортів; круглого столу з питань статистики в туризмі.

Заступник директора з наукової роботи Нікіпелова Олена Михайлівна виступила з доповіддю про перспективи сумісної співпраці ТК 124 « Природні та преформовані лікувальні ресурси» з ТК 11В та ТК 169 щодо подальшому розвитку курортно-туристичних дестинацій.

Обговорення зазначених питань пройшло у дружньої атмосфері.

 

Новини

Актуальні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – майстер-клас «Електрокардіографія. Особливості реєстрації ЕКГ в умовах воєнного стану» в режимі ...
Читати далі…
Будинок Інституту

ОГОЛОШЕННЯ!

23 березня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: