gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Romanian Congress of Physical and Rehabilitation Medicine & Balneology, Covasna, 1-5 September 2021

1-5 вересня 2021 року співробітники Інституту приймали участь у роботі Національного Конгресу Фізичної та Реабілітаційної Медицини (ФРМ) та Бальнеології (Румунія). В онлайн-форматі у вигляді конференції Zoom в рамках роботи Міжнародної сесії було представлено дві доповіді та надруковані тези в матеріалах Конгресу:

  1. Peculiarities of the new method of peloid therapy – infrapeloidtherapy – in different pathologies in clinic and experiment (BABOV Kostiantyn, ZABOLOTNA Iryna, BABOVA Iryna, GUSHCHA Sergey, KOIEVA Khrystina, FUTRUK Olena)
  2. The effectiveness of the use of a natural magnesium-containing agent in military personnel with post-traumatic stress disorder (POLSHCHAKOVA Tetiana, GUSHCHA Sergey, PLAKIDA Alexander)

Тематичні секції Конгресу охоплювали широкий спектр питань фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ) та бальнеології, а саме: навчання та наукові дослідження в рамках спеціальності ФРМ та бальнеологія, використання природних лікувальних ресурсів в реабілітаційній практиці (кліматологія, спелеотерапія, пелоїдо- та таласотерапія, мінеральні води), ФРМ в респіраторних захворюваннях включно з пост-COVID, кістково-м’язових та кардіоваскулярних захворюваннях, педіатричній та геріатричній практиці, спортивній медицині, неврологічних та нейрохірургічних захворюваннях; діагностика в рамках ФРМ, кінезо- та фізіотерапія; громадське здоров’я та здоровий спосіб життя, лікувально-оздоровчий туризм та менеджмент спа-дестинацій. Було наголошено на спільних традиціях наших країн в широкому використанні природних лікувальних ресурсів в реабілітаційний практиці, їх дослідженнях.

В Конгресі прийняли участь в онлайн режимі більш ніж 200 румунських та 50 закордонних учасників з усіх куточків світу, 170 були присутні очно. Організатори Конгресу надали прекрасну можливість поспілкуватися з професіоналами з усіх куточків світу, представити результати досліджень та прийняти участь в дискусії.

Окрему вдячність висловлюємо організаторам Конгресу, та особисто:

Honorary Congress President

Honorary President of the Romanian Society of Physical and Rehabilitation Medicine & Balneoclimatology (RSPRMB),

President of the Romanian Society of Neuro-Rehabilitation,

President of the Romanian Spinal Cord Society,

Prof. Univ. Dr. Gelu Onose

Congress President

President of the Romanian Association of Balneology,

Vicepresident of the Romanian Society of Physical and Rehabilitation Medicine & Balneoclimatology (RSPRMB),

Lecturer Dr. Biol. Constantin Munteanu

Конгрес Румунія

Новини

26 березня 2023 року, відповідно до міжнародного договору про співпрацю, проведено семінар з практичними заняттями для слухачів Вищої школи підприємництва (м. Іновроцлав, Польща).

26 березня 2023 року, в рамках договору про співпрацю між ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» та ...
Читати далі…

Актуальні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – майстер-клас «Електрокардіографія. Особливості реєстрації ЕКГ в умовах воєнного стану» в режимі ...
Читати далі…
Будинок Інституту

ОГОЛОШЕННЯ!

23 березня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: