gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Romanian Congress of Physical and Rehabilitation Medicine & Balneology, Covasna, 1-5 September 2021

1-5 вересня 2021 року співробітники Інституту приймали участь у роботі Національного Конгресу Фізичної та Реабілітаційної Медицини (ФРМ) та Бальнеології (Румунія). В онлайн-форматі у вигляді конференції Zoom в рамках роботи Міжнародної сесії було представлено дві доповіді та надруковані тези в матеріалах Конгресу:

  1. Peculiarities of the new method of peloid therapy – infrapeloidtherapy – in different pathologies in clinic and experiment (BABOV Kostiantyn, ZABOLOTNA Iryna, BABOVA Iryna, GUSHCHA Sergey, KOIEVA Khrystina, FUTRUK Olena)
  2. The effectiveness of the use of a natural magnesium-containing agent in military personnel with post-traumatic stress disorder (POLSHCHAKOVA Tetiana, GUSHCHA Sergey, PLAKIDA Alexander)

Тематичні секції Конгресу охоплювали широкий спектр питань фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ) та бальнеології, а саме: навчання та наукові дослідження в рамках спеціальності ФРМ та бальнеологія, використання природних лікувальних ресурсів в реабілітаційній практиці (кліматологія, спелеотерапія, пелоїдо- та таласотерапія, мінеральні води), ФРМ в респіраторних захворюваннях включно з пост-COVID, кістково-м’язових та кардіоваскулярних захворюваннях, педіатричній та геріатричній практиці, спортивній медицині, неврологічних та нейрохірургічних захворюваннях; діагностика в рамках ФРМ, кінезо- та фізіотерапія; громадське здоров’я та здоровий спосіб життя, лікувально-оздоровчий туризм та менеджмент спа-дестинацій. Було наголошено на спільних традиціях наших країн в широкому використанні природних лікувальних ресурсів в реабілітаційний практиці, їх дослідженнях.

В Конгресі прийняли участь в онлайн режимі більш ніж 200 румунських та 50 закордонних учасників з усіх куточків світу, 170 були присутні очно. Організатори Конгресу надали прекрасну можливість поспілкуватися з професіоналами з усіх куточків світу, представити результати досліджень та прийняти участь в дискусії.

Окрему вдячність висловлюємо організаторам Конгресу, та особисто:

Honorary Congress President

Honorary President of the Romanian Society of Physical and Rehabilitation Medicine & Balneoclimatology (RSPRMB),

President of the Romanian Society of Neuro-Rehabilitation,

President of the Romanian Spinal Cord Society,

Prof. Univ. Dr. Gelu Onose

Congress President

President of the Romanian Association of Balneology,

Vicepresident of the Romanian Society of Physical and Rehabilitation Medicine & Balneoclimatology (RSPRMB),

Lecturer Dr. Biol. Constantin Munteanu

Конгрес Румунія

Новини

Вийшло друком нове науково-популярне видання «Природні лікувальні ресурси Одеської області: історія та сучасність»

У науково-популярному виданні наведено історію дослідження та актуальні дані щодо сучасного стану використання природних лікувальних ресурсів Одеської області (мінеральних вод, ...
Читати далі…

5 листопада 2022 року ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» виповнюється 95 років з дня заснування.

5 листопада 2022 року ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» виповнюється 95 років з дня заснування ...
Читати далі…

Актуальні оголошення

АКТУАЛЬНО! Природні лікувальні ресурси: абетка користувача (інформаційно-аналітичний довідник)

Вийшов друком інформаційно-аналітичний довідник «Природні лікувальні ресурси: абетка користувача». У довіднику представлена актуальна інформація з нормативно-методичного регламенту проведення комплексних досліджень ...
Читати далі…

Амбулаторна реабілітаційна допомога пацієнтам на базі поліклініки Інституту

Поліклініка ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» надає консультативно-діагностичну та лікувальну (у тому числі реабілітаційну) допомогу ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: