gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Фахівці Інституту успішно завершили навчальний курс (62 години) з підвищення кваліфікації за напрямом «Розвиток Національної інфраструктури геопросторових даних»

Ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів (ПЛР) України – один із пріоритетних напрямів діяльності Інституту.

Фахівці центру ведення Державного кадастру ПЛР пройшли чергове підвищення кваліфікації за курсом «Основи створення інтероперабельних геопросторових даних НІГД» та отримали сертифікати, що підтверджують успішне проходження навчання.

Даний навчальний курс було організовано за підтримки Програми USAID  і за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Впевнені, що отримані фахівцями нашого Інституту знання та навички дозволять максимально оперативно забезпечити внесення інформації про природні лікувальні ресурси України в Національну інфраструктуру геопросторових даних задля відкритого публічного доступу.

 

Новини

Увага! Проводимо Міжнародну науково-практичну конференцію

«15 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

14 листопада 2023 року проведено семінар в межах постійно діючого лекторію для працівників ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України»

З метою розгляду актуальних питань діяльності ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» 14 листопада 2023 року проведено ...
Читати далі…

Оголошення

Увага! Проводимо семінар (БПР) «Принципи внутрішнього використання мінеральних вод при захворюваннях органів травлення»

19 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: