gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Фахівці Інституту успішно завершили навчальний курс (62 години) з підвищення кваліфікації за напрямом «Розвиток Національної інфраструктури геопросторових даних»

Ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів (ПЛР) України – один із пріоритетних напрямів діяльності Інституту.

Фахівці центру ведення Державного кадастру ПЛР пройшли чергове підвищення кваліфікації за курсом «Основи створення інтероперабельних геопросторових даних НІГД» та отримали сертифікати, що підтверджують успішне проходження навчання.

Даний навчальний курс було організовано за підтримки Програми USAID  і за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Впевнені, що отримані фахівцями нашого Інституту знання та навички дозволять максимально оперативно забезпечити внесення інформації про природні лікувальні ресурси України в Національну інфраструктуру геопросторових даних задля відкритого публічного доступу.

 

Новини

21 вересня проведено черговий всеукраїнський семінар БПР

21 вересня 2023 року Державною установою «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» проведено черговий навчальний захід безперервного професійного ...
Читати далі…

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org як освітнього контенту для фахівців медичної галузі.

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org ...
Читати далі…

Оголошення

21 вересня 2023 року  проводитиметься освітній захід БПР – всеукраїнський семінар за темою «Особливості реабілітації та відновлення фізичної активності у хворих після ендопротезування суглобів та травм опорно-рухового апарату».

21 вересня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний ...
Читати далі…

07 липня 2023 року у м. Одеса відбудеться Форум відновлення Одещини «Трансформація, оздоровлення, реабілітація»

Здоров’я та працездатність нації – головні складові процесів відновлення та відбудови України після війни, але створювати можливості та умови потрібно ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: