gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Санаторно-курортне лікування та реабілітація: сучасні тенденції розвитку»

30 вересня – 01 жовтня 2021 року відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Санаторно-курортне лікування та реабілітація: сучасні тенденції розвитку», організована Державною установою «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України» за підтримки Одеської обласної державної адміністрації.

У зв’язку із встановленням з 23 вересня 2021 року «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України конференцію проведено у змішаному форматі із забезпеченням можливості доповідачам взяти участь у роботі конференції в онлайн режимі з використанням платформи Zoom.

Конференцію відкрив директор ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України», доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Костянтин Бабов, який привітав учасників конференції та побажав успіхів, конструктивної роботи і нових здобутків.

До привітань учасникам долучилися: заступник директора департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму – начальник управління туризму, рекреації та курортів Олександр Шека, начальник управління з питань туризму та курортів Миколаївської обласної державної адміністрації Тетяна Волинець, начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Лідія Степанова, головний лікар КУ «Одеський міський Центр здоров’я», кандидат медичних наук, доцент Володимир Михайленко, директор Наукового медичного видавництва ALUNA (Польща) Анна Лучиньська.

Участь у конференції також взяли: голови територіальних громад Одеської, Миколаївської, Херсонської областей; представники наукової спільноти зарубіжних країн, керівники та медичні працівники санаторно-курортних і реабілітаційних закладів різної форми власності; науковці, викладачі, докторанти й аспіранти закладів вищої освіти, що займаються питаннями санаторно-курортного лікування та реабілітації; інші зацікавлені особи.

Загалом у конференції, завдяки онлайн режиму, зареєстровано більше 100 учасників.

Результатом науково-комунікативного заходу є фахове науково-практичне обговорення питань організації санаторно-курортного лікування та надання реабілітаційної допомоги у сфері охорони здоров’я, раціонального використання природних лікувальних ресурсів і комплексного розвитку курортних територій, підвищення якості надання санаторно-курортних послуг.

Представлені доповіді були присвячені актуальним питанням: організації санаторно-курортного лікування та реабілітації; діагностики та оцінки результатів відновлювального лікування; застосування природних лікувальних ресурсів в методиках реабілітації на санаторно-курортному етапі; організації етапної реабілітації хворих з постковідним синдромом; розвитку лікувально-оздоровчого туризму на курортах; ефективного використання курортно-рекреаційного потенціалу Причорномор’я.

В рамках роботи конференції проведено круглий стіл «Курортно-рекреаційний потенціал Причорномор’я: сучасний стан та перспективи розвитку» за участю керівників профільних департаментів / управлінь Одеської, Миколаївської, Херсонської обласних державних адміністрацій, представників територіальних громад Причорноморського регіону України, зарубіжних гостей, під час якого було обговорено низку вкрай важливих для України питань розвитку курортно-рекреаційної галузі, збереження та раціонального використання природних лікувальних ресурсів України. За результатами роботи круглого столу було підготовлено резолюцію з конкретними науково-обґрунтованими пропозиціями органам публічної влади центрального, регіонального та місцевого рівнів щодо реалізації плану заходів із забезпечення раціонального та економічно-ефективного використання курортно-рекреаційного потенціалу Півдня України та проєкт законодавчої ініціативи з внесення змін до Закону України «Про курорти».

Учасники конференції висловили глибоку подяку організаторам конференції за надану можливість поспілкуватися з колегами з різних регіонів України та зарубіжжя, збагатитися новими знаннями у сфері санаторно-курортного лікування, реабілітації та розвитку курортів.

 

Новини

До дня науки

До дня науки Депутат Одеської обласної ради VIII скликання Буяновський Андрій Олександрович вручив подяку Одеської обласної ради трудовому колективу ДУ «Український ...
Читати далі…

Випробувальні лабораторії інституту успішно пройшли черговий нагляд НААУ щодо дотримання вимог міжнародного стандарту. ДСТУ EN ISО/ІЕС 17025:2019

Випробувальні лабораторії інституту успішно пройшли черговий нагляд НААУ щодо дотримання вимог міжнародного стандарту. ДСТУ EN ISО/ІЕС 17025:2019 За результатами проведеного ...
Читати далі…

Оголошення

Увага! Проводимо семінар (БПР) «Принципи внутрішнього використання мінеральних вод при захворюваннях органів травлення»

19 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: