gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Робоча зустріч керівництва Інституту з головою Чернівецької обласної ради Олексієм Бойко

24 червня 2022 року голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав Державну установу «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (м. Одеса) з метою обговорення з науковцями стратегічно важливих для розвитку області питань інвентаризації та комплексної оцінки природних лікувальних і рекреаційних ресурсів області, модернізації санаторно-курортної інфраструктури, залучення інвестицій в курортно-туристичне господарство регіону.

У робочій зустрічі взяли участь директор інституту – Бабов Костянтин, заступники директора – Безверхнюк Тетяна, Витяганець Вячеслав, директор Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів України – Цуркан Оксана.

Підсумком робочого візиту Олексія Бойко є домовленість з керівництвом державної установи про укладання договору про співпрацю та виконання комплексу наукових досліджень з інвентаризації та систематизації інформації про природні лікувальні ресурси області, розроблення рекомендацій щодо раціонального та економічно-обґрунтованого використання рекреаційного, лікувально-оздоровчого й курортного потенціалу регіону та визначення перспективних інвестиційно-привабливих територіальних громад у напрямку розвитку курортної діяльності.

Новини

Актуальні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – майстер-клас «Електрокардіографія. Особливості реєстрації ЕКГ в умовах воєнного стану» в режимі ...
Читати далі…
Будинок Інституту

ОГОЛОШЕННЯ!

23 березня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: