gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Українська мова – мова єднання

В Одесі пройшов Загальнонаціональний конкурс «Українська мова – мова єднання».

У номінації “Рубежі мужності та безсмертя” перше місто здобула монографія про реабілітацію постраждалих в умовах надзвичайних ситуаціях та бойових дій “Посттравматичний стресовий розлад” за редакцією одеських науковців К.Д. Бабова, І.Я. Пінчука, В.В. Стеблюка.

Засновником Конкурсу є Причорноморська Академія мовних технологій та комунікацій етносів. Конкурс проводиться за сприяння та підтримки Національної спілки журналістів України. Конкурс проходить щорічно під девізом «Рідне слово, рідний розум, рідна й правда буде» (Пантелеймон Куліш).
Мета Конкурсу – відображення в друкованих та електронних засобах масової інформації, літературних творах, рефератах (середні та вищі учбові заклади України) значення розвитку мовної культури в Україні як одного з вагомих чинників зміцнення духовності нації та розбудови української державності.

Щиро вітаємо авторів з перемогою у конкурсі!

Новини

Актуальні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – майстер-клас «Електрокардіографія. Особливості реєстрації ЕКГ в умовах воєнного стану» в режимі ...
Читати далі…
Будинок Інституту

ОГОЛОШЕННЯ!

23 березня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: