gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

07 липня 2023 року у м. Одеса відбудеться Форум відновлення Одещини «Трансформація, оздоровлення, реабілітація»

Здоров’я та працездатність нації – головні складові процесів відновлення та відбудови України після війни, але створювати можливості та умови потрібно вже зараз. Саме темі медичної галузі буде присвячений наш Форум відновлення Одещини «Трансформація. Оздоровлення. Реабілітація». Це Другий захід на Півдні України про відновлення й післявоєнний розвиток медичних послуг регіону.

На заході планується відкритий діалог та напрацювання спільних рішень між представниками державної, регіональної та місцевої влади, фахівцями медичної галузі, керівниками медичних закладів та ініціаторами проєктів з реабілітації.

Організаторами Форуму є Агенція регіонального розвитку Одеської області, Одеська обласна рада та Одеська обласна державна адміністрація. Захід відбудеться за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Серед ключових тем, які будуть обговорені на заході:
Потенціал Одеської області в організації ефективної системи надання медичної та реабілітаційної допомоги;

Оздоровлення та реабілітація: доступність послуг;

Одеська область як інвестиційно привабливий регіон та центр реабілітації і оздоровлення.

Форум стане експертною платформою для обміну досвідом і напрацюванню рішень щодо процесів реабілітації, обговоренню важливих питань та презентації успішних кейсів та потенційних проєктів.

Запрошуємо всіх охочих долучитись до заходу онлайн, зареєструвавшись за посиланням: https://forms.gle/wakGbun8uYSWfDov9

Посилання на онлайн-підключення до трансляції надійде на електронну адресу вказану при реєстрації 06.07.2023. 

Програма форуму

Новини

21 вересня проведено черговий всеукраїнський семінар БПР

21 вересня 2023 року Державною установою «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» проведено черговий навчальний захід безперервного професійного ...
Читати далі…

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org як освітнього контенту для фахівців медичної галузі.

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org ...
Читати далі…

Оголошення

21 вересня 2023 року  проводитиметься освітній захід БПР – всеукраїнський семінар за темою «Особливості реабілітації та відновлення фізичної активності у хворих після ендопротезування суглобів та травм опорно-рухового апарату».

21 вересня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний ...
Читати далі…

07 липня 2023 року у м. Одеса відбудеться Форум відновлення Одещини «Трансформація, оздоровлення, реабілітація»

Здоров’я та працездатність нації – головні складові процесів відновлення та відбудови України після війни, але створювати можливості та умови потрібно ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: