gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» МО України

 

 

 

Інформація про санаторій

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» (колишній санаторій «Лермонтовський») є лікувально-профілактичним закладом Міністерства оборони України та спеціалізується на проведенні медичної реабілітації, медико-психологічної реабілітації та санаторному лікуванні військовослужбовців, осіб звільнених з військової служби, пенсіонерів МО України, членів їх сімей, працівників ЗС України, інших громадян з хворобами: нервової системи, системи кровообігу, сечостатевої системи, кістково-м’язової системи та сполучної тканини, з наслідками травм та дій інших зовнішніх чинників.

Важливою частиною роботи ЦМР та СЛ «Одеський» є надання санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності та співпраця з Фондом соціального страхування України.

Лікувальна база санаторію збережена та постійно поповнюється сучасним медичним обладнанням. Лікування надається всім, хто бажає отримати якісні медичні послуги. Заклад володіє потужною лікувально-діагностичною базою, яка дозволяє надавати санаторно-курортні та реабілітаційні послуги широкому контингенту відпочиваючих.

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» (санаторій «Лермонтовський») розташований на першій лінії від моря у доглянутому парку. Поруч – знамениті пляжі Ланжерон та Отрада, центральний міський парк ім. Т.Г. Шевченка та історичний центр міста.

Покази для лікування та оздоровлення в санаторії:

– хвороби системи кровообігу;

– хвороби нервової системи;

– хвороби кістково-м’язової системи та сполучної тканини;

– травми, отруєння та деякі інші наслідки впливу дії зовнішніх чинників;

– хвороби сечостатевої системи.

Відпочиваючим у ЦМР та СЛ «Одеський» пропонується 4-разове харчування (працює сучасна лінія роздачі). Декілька перших страв, основних блюд, салатів, закусок, напої та духмяна перепічка – у відповідності до дієт від №1 до №15.

ЦМР та СЛ «Одеський» постійно удосконалює свою роботу та покращує умови для реабілітації та лікування. В планах – подальша реконструкція та відбудова спальних корпусів, лікувального корпусу та території.

Телефони:

– приймальня +380487226341;

– черговий адміністратор +380487830056;

– відділ продажу путівок +380673682001 (Viber, WhatsApp, Telegram).

 

https://www.facebook.com/CentreOdeskiy

https://odesskiy.com.ua/

https://www.youtube.com/channel/UC1p1J5Hs95Qh6cDC7zQtgUw

Новини

До дня науки

До дня науки Депутат Одеської обласної ради VIII скликання Буяновський Андрій Олександрович вручив подяку Одеської обласної ради трудовому колективу ДУ «Український ...
Читати далі…

Випробувальні лабораторії інституту успішно пройшли черговий нагляд НААУ щодо дотримання вимог міжнародного стандарту. ДСТУ EN ISО/ІЕС 17025:2019

Випробувальні лабораторії інституту успішно пройшли черговий нагляд НААУ щодо дотримання вимог міжнародного стандарту. ДСТУ EN ISО/ІЕС 17025:2019 За результатами проведеного ...
Читати далі…

Оголошення

Увага! Проводимо семінар (БПР) «Принципи внутрішнього використання мінеральних вод при захворюваннях органів травлення»

19 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: