gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» МО України

 

 

 

Інформація про санаторій

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» (колишній санаторій «Лермонтовський») є лікувально-профілактичним закладом Міністерства оборони України та спеціалізується на проведенні медичної реабілітації, медико-психологічної реабілітації та санаторному лікуванні військовослужбовців, осіб звільнених з військової служби, пенсіонерів МО України, членів їх сімей, працівників ЗС України, інших громадян з хворобами: нервової системи, системи кровообігу, сечостатевої системи, кістково-м’язової системи та сполучної тканини, з наслідками травм та дій інших зовнішніх чинників.

Важливою частиною роботи ЦМР та СЛ «Одеський» є надання санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності та співпраця з Фондом соціального страхування України.

Лікувальна база санаторію збережена та постійно поповнюється сучасним медичним обладнанням. Лікування надається всім, хто бажає отримати якісні медичні послуги. Заклад володіє потужною лікувально-діагностичною базою, яка дозволяє надавати санаторно-курортні та реабілітаційні послуги широкому контингенту відпочиваючих.

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» (санаторій «Лермонтовський») розташований на першій лінії від моря у доглянутому парку. Поруч – знамениті пляжі Ланжерон та Отрада, центральний міський парк ім. Т.Г. Шевченка та історичний центр міста.

Покази для лікування та оздоровлення в санаторії:

– хвороби системи кровообігу;

– хвороби нервової системи;

– хвороби кістково-м’язової системи та сполучної тканини;

– травми, отруєння та деякі інші наслідки впливу дії зовнішніх чинників;

– хвороби сечостатевої системи.

Відпочиваючим у ЦМР та СЛ «Одеський» пропонується 4-разове харчування (працює сучасна лінія роздачі). Декілька перших страв, основних блюд, салатів, закусок, напої та духмяна перепічка – у відповідності до дієт від №1 до №15.

ЦМР та СЛ «Одеський» постійно удосконалює свою роботу та покращує умови для реабілітації та лікування. В планах – подальша реконструкція та відбудова спальних корпусів, лікувального корпусу та території.

Телефони:

– приймальня +380487226341;

– черговий адміністратор +380487830056;

– відділ продажу путівок +380673682001 (Viber, WhatsApp, Telegram).

 

https://www.facebook.com/CentreOdeskiy

https://odesskiy.com.ua/

https://www.youtube.com/channel/UC1p1J5Hs95Qh6cDC7zQtgUw

Новини

Одеський курортний регіон: історія, сучасність, майбутнє

Інтерв’ю Бабова Констянтина Дмитровича  для «Урядового кур’єра» (в межах культурно-інформаційного проєкту Державного архіву Одеської області «90 років з дня утворення ...
Читати далі…

Актуальні оголошення

АКТУАЛЬНО! Природні лікувальні ресурси: абетка користувача (інформаційно-аналітичний довідник)

Вийшов друком інформаційно-аналітичний довідник «Природні лікувальні ресурси: абетка користувача». У довіднику представлена актуальна інформація з нормативно-методичного регламенту проведення комплексних досліджень ...
Читати далі…

Амбулаторна реабілітаційна допомога пацієнтам на базі поліклініки Інституту

Поліклініка ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» надає консультативно-діагностичну та лікувальну (у тому числі реабілітаційну) допомогу ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: