gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Санаторій «Квітка полонини» ТОВ «Сузір′я»

ТОВ «Сузір′я», Санаторій «Квітка полонини»

 

 

Інформація про санаторій

89325, с.Солочин, Свалявський район, Закарпатська область, Україна

Для довідок:
тел./факс (03133) 3-23-16; тел. (03133) 3-23-39; моб. (050) 963-06-95; (097) 461-36-65

reception@kvitkapolonyny.com

 

Подорож Закарпаттям

 

Бездоганна репутація серед оздоровчо-лікувальних закладів України, Національний сертифікат „Лідер галузі 2015”, перше місце (золото) в рейтингу Закарпатської області серед малих підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності та медаль „In factum VERITAS. Лідер галузі” за впровадження новітніх технологій і дотримання високих стандартів захищеності працівників- ось найкраща оцінка діяльності санаторно-курортного закладу „Квітка полонини”. Надодачу- ми неодноразові лауреати рейтингу „Кращі підприємства України”. Тому широко відомі не тільки на Україні, але й за кордоном.Унікальність оздоровниці в тому, що на її території використовуються джерела трьох мінеральних вод: „Лужанська-4”, „Лужанька-7” та „Поляна квасова”.

До послуг відпочиваючих- два об’єднані під одним дахом корпуси- діючого з 1985 року лікувального санаторію „Квітка полонини” і „Сузір’я” – 5-поверховий комплекс з номерами на всі смаки. Площа кімнат становить від 28м² до 68м². Зокрема, від одномісних до двокімнатних „Люкс” та двомісних трикімнатних номерів „Люкс-апартаменти”.

Зручність і комфотр створюють відпочиваючим лікувально-діагностичний комплекс, столова, клуб, басейн та житлові кімнати, з’єднані теплим переходом. Це на користь здоров’ю людей взимку, особливо у великі морози. А в 5-поверховому корпусі „Сузір’я” працює ліфт. Опалення автономне, холодна і гаряча вода подаються систематично.

Сили і здоров’я відпочиваючим додає добре збалансоване триразове дієтичне харчування.Хоча є їжа і для гурманів. Блюда на будь-який смак приготують шеф-повари елітного ресторану „Сузір’я ” . Також пропонується харчування в новому ресторані- „шведський стіл” у „Квітці полонини”.

У всі пори року спеціалізований санаторій пропонує і рекламує широкий спектр захворювань для лікування. Провідна і основна спеціалізація – гастроентерологія, ендокринологія, захворювання сечовивідної системи, опорно-руховий апарат. Маючи вищу категорію акредитації, одночасно є можливість утримувати 390 ліжок для хворих з органами травлення.

Працюють клініко-діагностична та біохімічна лабораторії. Є ультразвукова та функціональна діагностики з апаратурою: УЗД органів черевної порожнини і нирок, ЕКГ, ФЕГ, ФВГ судин кінцівок, експрес-діагностика. Працюють кабінет фіброгастродуоденоскопії, де здійснюється ендоскопія стравоходу, шлунка,дванадцятипалої кишки, а також проктоскопії для ректороманоскопії.

Великим попитом користуються мінеральні води як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Пропонуємо озокерит на органи травлення і суглоби, сірководневі і сірчанні ванни для преформованих факторів.

Безперечно, в короткому огляді неможна перелічити всіх достоїнств „Квітки полонини”. Адже маємо безліч методів апаратної фізіотерапії існують магнітно,-лазеро-,ультрозвукова- і високочастотна терапії, використовуються кріотерапія, дарсонвалізація, ультрафіолетове опромінення,біоптрон та багато іншого.

 

Справжнє задоволення отримують відпочиваючі від наявності двох басейнів для дорослих та дітей, масажних кабінетів і тренажерних залів, лікувальної фізкультури.

І все це – під висококваліфікованим лікуванням, доглядом і обслуговуванням лікарів і медичного персоналу під керівництвом Заслуженого лікаря України Павла Павловича Ганинця- кавалера ордена „Гордість країни”. Він же Генеральний директор ТОВ „Сузір’я”. Девіз очолюваного ним колективу- „Забезпечуємо європейський рівень сервісу”. Це гасло день у день втілюють в життя 14 лікарів.

Імідж оздоровчо-лікувальному закладу підносять не тільки високі стандарти обслуговування ,але й прекрасне чисте повітря, насичене киснем гір і лісів, вікових ялин, зокрема, дендропарку на 10 га зеленого масиву в долині річки Пиня. 136 видів дерев-екзотів, море квітів на клумбах, арбатках, газонах, два штучні озера, де задоволення для рибалок. І, безперечно, коні гуцульської породи в системі іпотерапії (їзда верхи), для реабілітації дітей, хворих на ДЦП.

Плани на майбутнє великі. Зокрема, збільшити кількість відпочивальників узимку завдяки гірськолижним підйомникам в горах, льодовому катку.

Від оздоровниці до залізничного вокзалу – 5км(м. Свалява), до автотраси Київ-Чоп- 2км. Недалеко їздити на екскурсії- в Мукачево – 30 км, Ужгород- 74 км, до кордону Словакії- 79 км.

 

 

Новини

До дня науки

До дня науки Депутат Одеської обласної ради VIII скликання Буяновський Андрій Олександрович вручив подяку Одеської обласної ради трудовому колективу ДУ «Український ...
Читати далі…

Випробувальні лабораторії інституту успішно пройшли черговий нагляд НААУ щодо дотримання вимог міжнародного стандарту. ДСТУ EN ISО/ІЕС 17025:2019

Випробувальні лабораторії інституту успішно пройшли черговий нагляд НААУ щодо дотримання вимог міжнародного стандарту. ДСТУ EN ISО/ІЕС 17025:2019 За результатами проведеного ...
Читати далі…

Оголошення

Увага! Проводимо семінар (БПР) «Принципи внутрішнього використання мінеральних вод при захворюваннях органів травлення»

19 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: