gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Мінеральна природна столова вода «Поліське джерело»

Мінеральна природна столова вода «Поліське джерело»

Родовище мінеральної природної столової води розташовано у екологічно-чистому районі Чернігова. Свердловину № 1 (323) м. Чернігів Чернігівської області пробурено на глибину 686 м. В районі площі водозабору можливих джерел поверхневого забруднення, як сміттєзвалища, накопичувачі промислових стоків, сховища отрутохімікатів, кладовища не виявлено.

За своїм хімічним складом підземні води характеризуються як гідрокарбонатні магнієво-кальцієво-натрієві, кальцієво-натрієві.

Хімічний склад (мг/дм3):

Аніони: HCO3 – 250-450, SO4-<30, Cl+ – 50;

Катіони: Ca2+ – 5-100, Mg2+ – <100, (Na++K+) – 20-120

Мінералізація (г/дм3): 0,3–0,9.

Вміст нормованих компонентів та сполук у воді відповідає вимогам чинних нормативів. За радіаційними показниками підземні води відповідають гігієнічним нормативам згідно «Норм радіаційної безпеки України».

На підставі отриманих даних мінеральна вода свердловини №1 (323) м. Чернігів можна віднести до мінеральних природних столових вод з оздоровлюючим ефектом, так як вона викликає реакцію-відповідь з боку тільки окремих досліджених систем організму. Доказано спектр її біологічних ефектів, а саме – активація функціонального стану нирок та стимуляція жовчовивідної функції печінки.

ПАТ «Продовольча компанія «Ясен»Виробник мінеральної води «Поліське джерело» ПАТ «Продовольча компанія «Ясен» – відомий в Україні виробник продуктів харчування.

Компанія представляє продукцію під торгівельними марками «Ясен» (бакалійні вироби), «Kondissima» (кондитерські вироби), «Остреч» та «Поліське джерело» (мінеральні води та безалкогольні напої).

Сайт: http://yasen.com.ua/

Новини

Актуальні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – майстер-клас «Електрокардіографія. Особливості реєстрації ЕКГ в умовах воєнного стану» в режимі ...
Читати далі…
Будинок Інституту

ОГОЛОШЕННЯ!

23 березня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: