gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Співпраця з містом Хмільник

Сергій Редчик, Олена Нікіпелова, Ксенія Павлович

Місто Хмільник співпрацюватиме із Інститутом. Предметні домовленості щодо такої перспективної співпраці були обумовлені 13 грудня 2017 року під час зустрічі у міського голови Сергія Редчика. Після узгодження юридичних деталей Договору, врахування обґрунтованих мотивацій від його Сторін, було прийняте вмотивоване рішення про схвалення проекту Договору про співпрацю.

Тож від імені Хмільницької міської ради та її виконавчого комітету підписантом виступив міський голова Сергій Редчик. Державну установу «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України під час підписання договору повноважно представляла заступник директора по науці ДП «Укр НДІ медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України» Олена Нікіпелова. Учасником підписання Договору була директор ДП «Хмільницька гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» Ксенія Павлович.

За цим Договором Сторони підтверджують, що їхнім інтересам відповідає спільна і погоджена співпраця у сфері науково-практичної діяльності щодо організаційно-методичної та наукової роботи, сприяння підвищенню ефективного і раціонального використання природних лікувальних ресурсів.

У рамках укладеного Договору Сторони уповноважені на співпрацю у таких напрямках: здійснення медико-біологічної якості та цінності природних лікувальних ресурсів та преформованих засобів на території міста Хмільника, проведення моніторингу безпечності та якості природних лікувальних ресурсів, надання фахових консультацій та кураторської допомоги шляхом проведення виїзних семінарів із актуальних питань медичної реабілітації, курортології, фізіотерапії, забезпечення участі лікарів оздоровниць міста у науково-практичних конференціях і наукових сесіях «Укр НДІ медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України», проведення спільних консультацій, конференцій у партнерстві з органами місцевого самоврядування, іншими закладами та інституціями.

Договір набуває чинності із дня його підписання уповноваженими Сторонами, діє впродовж 5 років і може бути пролонгованим за умови, якщо одна зі Сторін письмово не заявила про його розірвання.

ХМІЛЬНИК СПІВПРАЦЮВАТИМЕ ІЗ ІСТИТУТОМ МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА КУРОРТОЛОГІЇ

Новини

Актуальні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – майстер-клас «Електрокардіографія. Особливості реєстрації ЕКГ в умовах воєнного стану» в режимі ...
Читати далі…
Будинок Інституту

ОГОЛОШЕННЯ!

23 березня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: