gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Форум Туристичний кластер Одеської області

Ціллю форуму було заявлено консолідацію туристичного бізнесу та стратегію створення туристичних кластерів в районах.

На форумі обговорювалися питання щодо поточного стану туристичної галузі в регіоні, а також консолідації представників туристичної сфери та моделі ефективного співробітництва з органами влади.

Серед виступаючих варто відзначити доповідь Івана Липтуги, президента Національної туристичної асоціації України, який широко відомий одеситам як творець бренду у вигляді якоря-серця.

 

 

 

 

 

 

 

Серед інших спікерів відзначимо і.о. начальника управління туризму ОДА Александр Шека, який торкнулися теми поточного стану туристичної галузі у регіоні.

Гості з Закарпаття та Київщини поділилися своїм видом маркетингового просування туристичного продукту на прикладі Закарпаття.

Важливим у сучасних реаліях є позиціонування та просування туристичного продукту в Інтернеті та інформаційних мережах.

Туристичний кластер – об’єднання організацій, що надають послуги в сфері туризму. Таке формування включає в себе малі та крупні організації, які постійно взаємодіють між собою. Находяться вони на одній території в межах регіону, району або іншої адміністративно-територіальної одиниці. Організації спільно використовують спеціалізовану туристичну інфраструктуру, локальні ринки праці та інші функціональні структури.

 

Новини

Одеський курортний регіон: історія, сучасність, майбутнє

Інтерв’ю Бабова Констянтина Дмитровича  для «Урядового кур’єра» (в межах культурно-інформаційного проєкту Державного архіву Одеської області «90 років з дня утворення ...
Читати далі…

Актуальні оголошення

АКТУАЛЬНО! Природні лікувальні ресурси: абетка користувача (інформаційно-аналітичний довідник)

Вийшов друком інформаційно-аналітичний довідник «Природні лікувальні ресурси: абетка користувача». У довіднику представлена актуальна інформація з нормативно-методичного регламенту проведення комплексних досліджень ...
Читати далі…

Амбулаторна реабілітаційна допомога пацієнтам на базі поліклініки Інституту

Поліклініка ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» надає консультативно-діагностичну та лікувальну (у тому числі реабілітаційну) допомогу ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: