gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Форум Туристичний кластер Одеської області

Ціллю форуму було заявлено консолідацію туристичного бізнесу та стратегію створення туристичних кластерів в районах.

На форумі обговорювалися питання щодо поточного стану туристичної галузі в регіоні, а також консолідації представників туристичної сфери та моделі ефективного співробітництва з органами влади.

Серед виступаючих варто відзначити доповідь Івана Липтуги, президента Національної туристичної асоціації України, який широко відомий одеситам як творець бренду у вигляді якоря-серця.

 

 

 

 

 

 

 

Серед інших спікерів відзначимо і.о. начальника управління туризму ОДА Александр Шека, який торкнулися теми поточного стану туристичної галузі у регіоні.

Гості з Закарпаття та Київщини поділилися своїм видом маркетингового просування туристичного продукту на прикладі Закарпаття.

Важливим у сучасних реаліях є позиціонування та просування туристичного продукту в Інтернеті та інформаційних мережах.

Туристичний кластер – об’єднання організацій, що надають послуги в сфері туризму. Таке формування включає в себе малі та крупні організації, які постійно взаємодіють між собою. Находяться вони на одній території в межах регіону, району або іншої адміністративно-територіальної одиниці. Організації спільно використовують спеціалізовану туристичну інфраструктуру, локальні ринки праці та інші функціональні структури.

 

Новини

Увага! Проводимо Міжнародну науково-практичну конференцію

«15 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

14 листопада 2023 року проведено семінар в межах постійно діючого лекторію для працівників ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України»

З метою розгляду актуальних питань діяльності ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» 14 листопада 2023 року проведено ...
Читати далі…

Оголошення

Увага! Проводимо семінар (БПР) «Принципи внутрішнього використання мінеральних вод при захворюваннях органів травлення»

19 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: