gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Міжнародна науково-практична конференція “Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування”

7–11 жовтня 2019 р. у м. Трускавець Львівської області відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція “Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування”.

Організатори конференції: Державна служба геології та надр України, Державна комісія України по запасах корисних копалин.

В роботі конференції прийняли участь більше 250 фахівців, які займаються розвитком мінерально-сировинної бази та охороною навколишнього середовища України, представники компаній-інвесторів.

В доповідях прозвучали актуальні питання розвитку системи надрокористування в Україні, її імплементації до законодавства ЄС, розвитку мінерально-сировинного комплексу, який ще на початку 1990-років забезпечував значну частку валового національного продукту.

Внесено зміни в національну класифікацію запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр для її узгодження з останньою версією РКООН. Ці поправки роблять класифікацію України такою, що повністю відповідає міжнародним стандартам та співставляється на глобальному рівні. Це гарантує те, що Україна повністю затвердить модель зрілості проектів в сфері управління мінеральними ресурсами, а також проекти, здатні залучити інвестиції.

На конференції виступили співробітники інституту:

Нікіпелова О.М., заст. директора з наукової роботи, д-р. хім. наук, професор з доповіддю «Куяльницький лиман: реалії та перспективи рекреаційного використання»;

Захарченко Є.А., завідувач Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів з доповіддю “Характеристика та перспективи використання донних відкладів групи Шацьких озер”;

Погребний А.Л., провідний гідрогеолог Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів з доповіддю “Термальні води Закарпаття. Специфіка якісного складу та особливості біологічної дії”

Новини

Актуальні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – майстер-клас «Електрокардіографія. Особливості реєстрації ЕКГ в умовах воєнного стану» в режимі ...
Читати далі…
Будинок Інституту

ОГОЛОШЕННЯ!

23 березня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: