gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Протягом 12-13 липня 2023 року триває онлайн-конференція з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org, як освітнього контенту для фахівців медичної галузі.

Організатори відібрали 40 фіналістів для демонстрації постерних доповідей на віртуальному заході ВООЗ: «#LearningSavesLives: OpenWHO stories from across the globe» з 420 заявок з усього світу. Переможцям конкурсу надано право презентувати свої ідеї та новації в доповідях.
Серед переможців конкурсу – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України». Від інституту спікерами на тему «Usage of the World Health Organization’s OpenWHO.org learning platform in Ukraine for specialists in Physical and Rehabilitation Medicine» виступили проф. Ірина Бабова та проф. Тетяна Безверхнюк. В доповіді було презентовано два кейси використання навчальної платформи OpenWHO.org в освітньо-комунікативних заходах для лікарів ФРМ та спеціалістів реабілітаційної сфери, які були проведені інститутом.
Назва онлайн конференції, обрана ВООЗ: «LearningSavesLives», дійсно відповідає своїй меті, адже в галузі охорони здоров’я «Навчання рятує життя»!

Деталі за посиланням: https://sites.google.com/learningsaveslives.org/openwho-virtual-exhibition

Завантажити

Новини

21 вересня проведено черговий всеукраїнський семінар БПР

21 вересня 2023 року Державною установою «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» проведено черговий навчальний захід безперервного професійного ...
Читати далі…

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org як освітнього контенту для фахівців медичної галузі.

12-13 липня 2023 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було проведено онлайн-конференцію з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org ...
Читати далі…

Оголошення

21 вересня 2023 року  проводитиметься освітній захід БПР – всеукраїнський семінар за темою «Особливості реабілітації та відновлення фізичної активності у хворих після ендопротезування суглобів та травм опорно-рухового апарату».

21 вересня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний ...
Читати далі…

07 липня 2023 року у м. Одеса відбудеться Форум відновлення Одещини «Трансформація, оздоровлення, реабілітація»

Здоров’я та працездатність нації – головні складові процесів відновлення та відбудови України після війни, але створювати можливості та умови потрібно ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: