gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Протягом 12-13 липня 2023 року триває онлайн-конференція з обміну досвідом використання навчальної платформи ВООЗ OpenWHO.org, як освітнього контенту для фахівців медичної галузі.

Організатори відібрали 40 фіналістів для демонстрації постерних доповідей на віртуальному заході ВООЗ: «#LearningSavesLives: OpenWHO stories from across the globe» з 420 заявок з усього світу. Переможцям конкурсу надано право презентувати свої ідеї та новації в доповідях.
Серед переможців конкурсу – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України». Від інституту спікерами на тему «Usage of the World Health Organization’s OpenWHO.org learning platform in Ukraine for specialists in Physical and Rehabilitation Medicine» виступили проф. Ірина Бабова та проф. Тетяна Безверхнюк. В доповіді було презентовано два кейси використання навчальної платформи OpenWHO.org в освітньо-комунікативних заходах для лікарів ФРМ та спеціалістів реабілітаційної сфери, які були проведені інститутом.
Назва онлайн конференції, обрана ВООЗ: «LearningSavesLives», дійсно відповідає своїй меті, адже в галузі охорони здоров’я «Навчання рятує життя»!

Деталі за посиланням: https://sites.google.com/learningsaveslives.org/openwho-virtual-exhibition

Завантажити

Новини

Увага! Проводимо Міжнародну науково-практичну конференцію

«15 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

14 листопада 2023 року проведено семінар в межах постійно діючого лекторію для працівників ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України»

З метою розгляду актуальних питань діяльності ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» 14 листопада 2023 року проведено ...
Читати далі…

Оголошення

Увага! Проводимо семінар (БПР) «Принципи внутрішнього використання мінеральних вод при захворюваннях органів травлення»

19 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: