gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Перше засідання Наукової ради з туризму та курортів

30 травня на базі “Київський національний торговельно-економічний університет” відбулось перше засідання Наукової ради з туризму та курортів при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

В ході засідання директор Департаменту туризму та курортів Іван Леонідович Ліптуга представив стратегію розвитку туризму та курортів на 2016-2020 роки. Також в ході засідання було визначено напрямки роботи Ради, а саме підвищення ефективності взаємодії освіти з ринком праці, здійснення аналітичних моніторингових та маркетингових досліджень для формування актуального бачення галузі туризму.
Важливим аспектом діяльності буде наукове обґрунтування рекреаційно-туристичного районування України, яке здійснюється в рамках проекту брендингу територій і допоможе підвести базис під розвиток туристичних об’єктів і дестинацій.
У роботі Наукової ради прийняли участь Директор ДУ “Укр НДІ МР та К МОЗ України” К. Д. Бабов та його заступник з наукової роботи О. М. Нікіпелова.
Наукова рада об’єднала представників профільних факультетів університетів, наукових і дослідницьких установ, органів державної влади.
Обговорювали проект розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Стратегії розвитку туризму та курортів на 2016-2020 роки”, напрямки діяльності Наукової Ради та її організаційну структуру і багато інших важливих для розвитку туризму в країні питань.

Новини

Актуальні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2023 року проводитиметься освітній захід БПР – майстер-клас «Електрокардіографія. Особливості реєстрації ЕКГ в умовах воєнного стану» в режимі ...
Читати далі…
Будинок Інституту

ОГОЛОШЕННЯ!

23 березня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: