gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Перше засідання Наукової ради з туризму та курортів

30 травня на базі “Київський національний торговельно-економічний університет” відбулось перше засідання Наукової ради з туризму та курортів при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

В ході засідання директор Департаменту туризму та курортів Іван Леонідович Ліптуга представив стратегію розвитку туризму та курортів на 2016-2020 роки. Також в ході засідання було визначено напрямки роботи Ради, а саме підвищення ефективності взаємодії освіти з ринком праці, здійснення аналітичних моніторингових та маркетингових досліджень для формування актуального бачення галузі туризму.
Важливим аспектом діяльності буде наукове обґрунтування рекреаційно-туристичного районування України, яке здійснюється в рамках проекту брендингу територій і допоможе підвести базис під розвиток туристичних об’єктів і дестинацій.
У роботі Наукової ради прийняли участь Директор ДУ “Укр НДІ МР та К МОЗ України” К. Д. Бабов та його заступник з наукової роботи О. М. Нікіпелова.
Наукова рада об’єднала представників профільних факультетів університетів, наукових і дослідницьких установ, органів державної влади.
Обговорювали проект розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Стратегії розвитку туризму та курортів на 2016-2020 роки”, напрямки діяльності Наукової Ради та її організаційну структуру і багато інших важливих для розвитку туризму в країні питань.

Новини

Одеський курортний регіон: історія, сучасність, майбутнє

Інтерв’ю Бабова Констянтина Дмитровича  для «Урядового кур’єра» (в межах культурно-інформаційного проєкту Державного архіву Одеської області «90 років з дня утворення ...
Читати далі…

Актуальні оголошення

АКТУАЛЬНО! Природні лікувальні ресурси: абетка користувача (інформаційно-аналітичний довідник)

Вийшов друком інформаційно-аналітичний довідник «Природні лікувальні ресурси: абетка користувача». У довіднику представлена актуальна інформація з нормативно-методичного регламенту проведення комплексних досліджень ...
Читати далі…

Амбулаторна реабілітаційна допомога пацієнтам на базі поліклініки Інституту

Поліклініка ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» надає консультативно-діагностичну та лікувальну (у тому числі реабілітаційну) допомогу ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: