gov.ua
Державні сайти України
Державна установа
«Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»

Мінеральна питна лікувально-столова вода «Аквавіта Плюс»

Аквавіта Плюс 0,5; 1,5

Мінеральні води України – неоціненний скарб, якому заздрять в усьому світі. А Подільській край, звідки походить мінеральна питна лікувально-столова вода «Аквавіта Плюс», здавна відомий своїми джерелами природних мінеральних вод.
Тяжилівське родовище мінеральних вод, розвідане Правобережною геологічною експедицією, загальна потужність якого сягає до 86 м3/добу і це не зважаючи ні на посуху, ні на морози, розташоване на глибині 85 м і має цілющі властивості.

Згідно низки досліджень «Аквавіта Плюс» – це цілюща мінеральна гідрокарбонатна натрієво-магнієво-кальцієва вода слабкої мінералізації (0,4 – 0,7 г/дм3) з високою концентрацією цілющого біологічно активного мікроелемента – метакремнієвої кислоти, концентрація якої у воді від 58,95 мг/дм3 до 69,65 мг/дм3:

  • Магній, калій – покращує роботу нервової та серцево – судинної систем;
  • Кальцій – зміцнює кістково – м’язову систему;
  • Кремній – очищує організм від шлаків і покращує обмін речовин, а також володіє сорбційними властивостями, виводить токсини, важкі метали, стимулює імунну систему, а колоїди кремнію поглинають і виводять з організму людини хвороботворні віруси, мікроби та їх отрути, оберігаючи нас від грипу, ангіни, виразок, гастритів, захворювань печінки, нирок, сечовивідних шляхів.

Завдяки збалансованому рівню мінералізації (0,4-0,7 г/дм3), не перевантаженості складними сольовими компонентами, мінеральними сполуками та органічними складовими вода рекомендована для дитячого харчування, а також може використовуватись без будь-яких обмежень як для лікувальних, так і профілактичних цілей, щоденного безпечного вживання з гарантією того, що організм не завантажиться надлишком солей, не стане фільтром, на якому збиратимуться солі у вигляді каменів.

Мінеральну питну лікувально-столову воду «Аквавіта Плюс» лікарі рекомендують вживати при хронічних захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів, гепатитах, холециститах. Вона також корисна при хворобах обміну речовин: ожирінні, подагрі, при хронічному захворюванні нирок і сечовивідних шляхів.

На протязі всього терміну зберігання санітарно–бактеріологічний показник мінеральної питної лікувально–столової води «Аквавіта Плюс» залишається незмінним і в ній зберігається все те, що прийнято називати «пам’яттю води».

Перераховані вище всі унікальні властивості, дозволяють використовувати мінеральну питну лікувально–столову воду «Аквавіта Плюс» без обмежень для всієї сім’ї, а також використовувати її для приготування напоїв та їжі.

Сьогодні цілющу воду «Аквавіта Плюс» може придбати кожен громадянин завдяки Торговельно-промисловій фірмі «АВС-Цитрус», яка є власником не тільки технологічних ліній розливу, а й свердловини на території родовища. Близьке розташування виробничих потужностей по розливу мінеральної води зі свердловиною дає можливість зберегти первісні джерельні властивості цілющої води.

Завод по виробництву мінеральної питної лікувально-столової води «Аквавіта Плюс» збудований у 2002 році і обладнаний новітніми технологіями очистки та розливу, завдяки яким виробничий процес практично повністю виключає контакт продукту з навколишнім середовищем, що забезпечує повну стерилізацію готової продукції. На підприємстві є власна вимірювальна лабораторія, яка здійснює постійний контроль безпеки та якості на всіх етапах очищення, мінералізації та розливу води.

Мінеральна питна лікувально-столова вода «Аквавіта Плюс» розливається в найбільш популярні серед українських споживачів ємкості – 0,5; 1,5; 5,0; 18,9 літрові пляшки ПЕТ з неповторним дизайном.

Новини

До дня науки

До дня науки Депутат Одеської обласної ради VIII скликання Буяновський Андрій Олександрович вручив подяку Одеської обласної ради трудовому колективу ДУ «Український ...
Читати далі…

Випробувальні лабораторії інституту успішно пройшли черговий нагляд НААУ щодо дотримання вимог міжнародного стандарту. ДСТУ EN ISО/ІЕС 17025:2019

Випробувальні лабораторії інституту успішно пройшли черговий нагляд НААУ щодо дотримання вимог міжнародного стандарту. ДСТУ EN ISО/ІЕС 17025:2019 За результатами проведеного ...
Читати далі…

Оголошення

Увага! Проводимо семінар (БПР) «Принципи внутрішнього використання мінеральних вод при захворюваннях органів травлення»

19 грудня 2023 року провайдером безперервного професійного розвитку (БПР) – ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» (реєстраційний номер ...
Читати далі…

Мапа курортів та санаторіїв України Мапа природних лікувальних ресурсів України

Умовні позначення: